Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SmartComGPS for UIQ - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: SmartCom
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 551 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 549

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SmartComGPS for UIQ - Mobile

            SmartComGPS  to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.

Aplikacja jak większość programów tego typu posiada możliwość wyznaczania tras oraz podaje na bieżąco parametry trasy takie jak prędkość przemieszczani, wysokość n.p.m itp. Niestety SmartComGPS nie jest za free, wersja Trial pozwala na 15 dni użytkowania programu.Aby uzyskać klucz pozwalający na skorzystanie z wersji testowej należy zarejestrować się na stronie producenta. Menu SmartComGPS nie jest po Polsku. Aby wypróbować program SmartComGPS kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów z kategorii Nawigacja i GPS dla Symbian OS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • W.I.M.P. 1.40 (WM)

  W.I.M.P. to aplikacja na Windows Mobile, której nazwa to skrót od angielskiej nazwy Where Is My Phone. Aplikacja W.I.M.P. na urządzenia mobilne służy do lokalizowania zagubionego Lub skradzionego telefonu.

 • Nearby 1.3 (iPhone)

  Nearby to ciekawy program informujący użytkownika o interesujących obiektach , w pobliżu których aktualnie się on znajduje.

 • Phone2GEarth

  Phone2GEarth to mała i prosta aplikacja o sporych możliwościach. Program po uruchomieniu zapisuje ślad z nadajnika GPS, co umożliwia późniejsze obejrzenie trasy wycieczki w programie Google Earth.

 • ExtGPS 0.31 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja umożliwia udostępnienie za pośrednictwem Bluetooth wbudowanego w telefon modułu GPS innym urządzeniom.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SmartComGPS for UIQ - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ