Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SmartComGPS for Series 90 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: SmartCom
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 544 KB
System operacyjny: Symbian Series 90
Liczba pobrań: 552

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SmartComGPS for Series 90 - Mobile

            SmartComGPS  to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.

Aplikacja jak większość programów tego typu posiada możliwość wyznaczania tras oraz podaje na bieżąco parametry trasy takie jak prędkość przemieszczani, wysokość n.p.m itp. Niestety SmartComGPS nie jest za free, wersja Trial pozwala na 15 dni użytkowania programu.Aby uzyskać klucz pozwalający na skorzystanie z wersji testowej należy zarejestrować się na stronie producenta. Menu SmartComGPS nie jest po Polsku. Aby wypróbować program SmartComGPS kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów z kategorii Nawigacja i GPS dla Symbian OS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Tracker.py 0.20.4 alpha (S60 3rd)

  Tracker.py na Symbian OS to aplikacja przeznaczona do zapisywania informacji o pokonanej trasie. Program może okazać się szczególnie interesujący dla osób, które często organizują piesze wycieczki np. w góry.

 • DirectionMaps

  DirectionMaps to nie zwykle mały i nie skomplikowany program, służący do zapisywania lokalizacji i tworzenia własnej mapy rysunkowej do niej.

 • Traffic Vizzion

  Kolejne narzędzie o nazwie Traffic Vizzion pod Windows Mobile stanowi aplikacje, którą z pewnością nie pogardzi nie jeden kierowca. Program umożliwia sprawdzenie w czasie rzeczywistym, która część miasta jest zakorkowana.

 • Location Tagger 1.0 beta 3 (Symbian S60 3rd edition)

  Location Tagger to nie wielka i bardzo prosta w działaniu aplikacja, z której pomocą umieścimy informację przy każdym zrobionym zdjęciu o jego lokalizacji wykonania. Za pośrednictwem modułu GPS aplikacja pobierz niezbędne współrzędne a następnie dopiszę tą informację do zdjęcia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SmartComGPS for Series 90 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ