Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SmartComGPS for Series 80 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: SmartCom
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 545 LB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 427

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SmartComGPS for Series 80 - Mobile

            SmartComGPS  to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.

Aplikacja jak większość programów tego typu posiada możliwość wyznaczania tras oraz podaje na bieżąco parametry trasy takie jak prędkość przemieszczani, wysokość n.p.m itp. Niestety SmartComGPS nie jest za free, wersja Trial pozwala na 15 dni użytkowania programu.Aby uzyskać klucz pozwalający na skorzystanie z wersji testowej należy zarejestrować się na stronie producenta. Menu SmartComGPS nie jest po Polsku. Aby wypróbować program SmartComGPS kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów z kategorii Nawigacja i GPS dla Symbian OS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Google Maps 5.0 PL

  Utknąłeś w korku? Potrzebujesz szybko odnaleźć inną drogę do celu? Jeżeli tak z pewnością zainteresuje cię aplikacja Google Maps dla Windows Mobile. Program Google Maps na urządzenia mobilne opiera się o bardzo popularne w tej chwili mapy drogowe i satelitarne Google.

 • SmartMap 3.54

  SmartMap pod platformy Windows Mobile jest narzędziem korzystającym z opisywanej już wcześniej aplikacji pod nazwą VITO MapManager. Opisywany program firmy VITO Technology stanowi aplikację, która do poprawnego działania wykorzystuje wbudowany odbiornik GPS na telefon.

 • CellGPS 2.01 (S60 3rd)

  CellGPS to program na sysytemy Symbian OS służący do lokalizacji telefonu na, którym został zainstalowany. Aplikacja cyklicznie za pośrednictwem Internetu wysyła informacje na temat położenia aparatu. Aby korzystać z narzędzia konieczne jest posiadanie wbudowanego modułu GPS.

 • Metro 5.7.6 (Symbian)

  Plan Twojego miasta w Twoim telefonie? Czemu nie! Dzięki aplikacji Metro 5.7.6 być może już nigdy nie będziesz miał problemów z komunikacja miejską:)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SmartComGPS for Series 80 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ