Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SmartComGPS for Series 60 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: SmartCom
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 565 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 861

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SmartComGPS for Series 60 - Mobile

            SmartComGPS  to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.

Aplikacja jak większość programów tego typu posiada możliwość wyznaczania tras oraz podaje na bieżąco parametry trasy takie jak prędkość przemieszczani, wysokość n.p.m itp. Niestety SmartComGPS nie jest za free, wersja Trial pozwala na 15 dni użytkowania programu.Aby uzyskać klucz pozwalający na skorzystanie z wersji testowej należy zarejestrować się na stronie producenta. Menu SmartComGPS nie jest po Polsku. Aby wypróbować program SmartComGPS kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów z kategorii Nawigacja i GPS dla Symbian OS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Nokia Maps 2.0 (Symbian S60 3rd edition FP1)

  Nokia Maps dla Symbian OS to program do nawigacji GPS w telefonach komórkowych. Najnowsza stabilna wersja Nokia Maps 2.0 na urządzenia mobilne umożliwia dostęp do ok. 200 map różnych krajów z całego świata.

 • VITO ActiveTrace 2.01 (Smartphone)

  Program VITO ActiveTrace pod systemy Windows Mobile na Smartphone z pewnością zainteresuje osoby, które aktywnie spędzają czas oraz dużo przemieszczając się z miejsca na miejsce.

 • QuickGPS 2.0 (UIQ 3)

  QuickGPS to program do nawigacji na Symbian OS wspierający urządzenia GPS. Program przechowuje mapy w specjalnym formacie, do którego bez problemu i bardzo szybko możemy przekonwertować mapy Google oraz pozwala wyświetlać pozycje użytkownika na nich.

 • Ovi Maps 3.04 (Symbian UIQ 3rd edition)

  Ovi Maps to popularny od dłuższego czasu zestaw doskonałych jakościowo map na telefony Nokia. Sama w sobie aplikacja pozwala na przeglądanie darmowych map ponad 150 krajów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SmartComGPS for Series 60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ