Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SmartComGPS 1.5 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: SmartCom
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 699 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2961

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SmartComGPS 1.5 (S60 3rd) - Mobile

            SmartComGPS  to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.

Aplikacja jak większość programów tego typu posiada możliwość wyznaczania tras oraz podaje na bieżąco parametry trasy takie jak prędkość przemieszczani, wysokość n.p.m itp. Niestety SmartComGPS nie jest za free, wersja Trial pozwala na 15 dni użytkowania programu.Aby uzyskać klucz pozwalający na skorzystanie z wersji testowej należy zarejestrować się na stronie producenta. Menu SmartComGPS nie jest po Polsku. Aby wypróbować program SmartComGPS kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów z kategorii Nawigacja i GPS dla Symbian OS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • CellPos S60 1st/2nd Edition 1.31

  CellPos to aplikacja na telefony z Symbian OS, która w oparciu o dane z modułu GPS zapisuje pozycje miejsc w których sygnał GSM naszego telefonu jest najsilniejszy. Ciekawy program pokazujący możliwości jakie może dać wbudowany odbiornik GPS.

 • GPS Utility 1.0 (iPhone)

  GPS Utility jest programem służącym do konwersji danych z modułu GPS do rozmaitych formatów.

 • Google Earth 2.0.2

  Google Earth to mobilna wersja popularnego od dawna programu firmy Google służącego do przeglądania i eksplorowania najdalszych zakątków świata. Aplikacja pracuje na platformie Android a jej działanie jest niemal identyczne co na wersję PC.

 • Compass3D 3.6

  Compass3D to prosta i nie wielka aplikacja na platformy Android, która jak sama nazwa wskazuje służy jako kompas.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SmartComGPS 1.5 (S60 3rd) - Mobile

dodał: ~nemo , 07.12.2009

witam, program świetny zwłaszcza do wycieczek pieszych i rowerowych. Polecam do niego mapy sztabowe polski do pobrania na przykład z tej strony\nwww.mapy-sztabowe.pl

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ