Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QuickGPS 2.0 (UIQ 3) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: David Macek
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 1,5 MB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 2589

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis QuickGPS 2.0 (UIQ 3) - Mobile

           QuickGPS to program do nawigacji na Symbian OS wspierający urządzenia GPS. Program przechowuje mapy w specjalnym formacie, do którego bez problemu i bardzo szybko możemy przekonwertować mapy Google oraz pozwala wyświetlać pozycje użytkownika na nich.

Aplikacja potrafi również wyświetlić dystans pomiędzy dwoma punktami na mapie oraz wyznaczyć do nich trasę. Program dostarczy nam również informacji o prędkości czy wysokości nad poziomem morza. Jest to bardzo przydatne narzędzie, dla osób często podróżujących. Menu QuickGPS nie jest po Polsku. Sam program producent udostępnia w wersji Trial, tak więc aby wykorzystać pełne możliwości aplikacji i korzystać z QuickGPS za free należy wykupić niezbędną licencję. Wypróbuj program już teraz, kliknij QuickGPS download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Polecamy także inne programy z kategorii Nawigacja i GPS dla Symbian OS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPS Location Lite 1.0

  Użyj swojego telefonu z GPS jako profesjonalnego urządzenia rejestrującego. GPS Location Lite stanowi ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którzy często podróżują.

 • Psiloc Locatik 0.97 (S60 3rd)

  Psiloc Locatik jest programem pozwalającym na umieszczenie aktualnego położenia użytkownika na mapie dostępnej w Internecie.

 • Virtual Earth Mobile 1.69

  Aplikacja Virtual Earth to tym razem kolejna propozycja firmy Microsoft na platformy Windows Mobile. Program w prosty sposób umożliwia przeglądanie zdjęć satelitarnych na ekranie naszego telefonu, nie mniej jednak aby zdjęcia były dostępne potrzebne jest aktywne połączenie z internetem, sama aplikacja jest natomiast całkowicie darmowa.

 • SmartComGPS for Series 90

  SmartComGPS to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QuickGPS 2.0 (UIQ 3) - Mobile

dodał: ~loen , 08.07.2009

czy jest po polsku ?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ