Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Where I am Symbian OS UIQ 2.00 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 313 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 387

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Where I am Symbian OS UIQ 2.00 - Mobile

               Aplikacja pod nazwą Where I am firmy Psiloc to program oparty na miniGPS dzięki któremu można nauczyć telefon co ma robić w zależności od lokalizacji.

Rano, jadąc autobusem do pracy można spokojnie dosypiać - telefon obudzi właściciela przed docelowym przystankiem. Automatycznie wyłączy się, kiedy będzie wizytował swoją babcię lub przełączy na tryb cichy po wejściu do kina. Kiedy użytkownik będzie zbliżał się do domu smartphone wyśle SMS do członków rodziny. Wystarczy jedynie zidentyfikować lokalizację i przypisać do niej działanie. Producent Psiloc udostępnia swój produkt jedynie w wersji Trial, dlatego aby cieszyć się pełną wersją programu Psiloc Where I am i korzystać za free należy wykupić niezbędną licencję. Dobra wiadomość, aplikacja Psiloc Where I am jest po Polsku. Jeżeli chcesz wypróbować program Psiloc Where I am użyj opcji download i za darmo pobierz go na swój komputer. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów w kategorii Nawigacja i GPS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPS Location Lite 1.0

  Użyj swojego telefonu z GPS jako profesjonalnego urządzenia rejestrującego. GPS Location Lite stanowi ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którzy często podróżują.

 • Nearby 1.3 (iPhone)

  Nearby to ciekawy program informujący użytkownika o interesujących obiektach , w pobliżu których aktualnie się on znajduje.

 • Navi2Go 1.30 (S60 3rd)

  Aplikacja Navi2Go na Symbian OS stanowi doskonała propozycję systemu satelitarnego nawigacji samochodowej. Opisywana wersja Navi2Go jest kompatybilna na telefony z systemem Symbian 3 generacji (s60v3). Jedną z ciekawszych zalet programu Navi2Go na urządzenia mobilne jest, to że droga pokazywana jest w 3D.

 • Traffic Vizzion

  Kolejne narzędzie o nazwie Traffic Vizzion pod Windows Mobile stanowi aplikacje, którą z pewnością nie pogardzi nie jeden kierowca. Program umożliwia sprawdzenie w czasie rzeczywistym, która część miasta jest zakorkowana.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Where I am Symbian OS UIQ 2.00 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ