Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Where I am Symbian OS S60 1.70 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 336 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 357

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Where I am Symbian OS S60 1.70 - Mobile

               Aplikacja pod nazwą Where I am firmy Psiloc to program oparty na miniGPS dzięki któremu można nauczyć telefon co ma robić w zależności od lokalizacji.

Rano, jadąc autobusem do pracy można spokojnie dosypiać - telefon obudzi właściciela przed docelowym przystankiem. Automatycznie wyłączy się, kiedy będzie wizytował swoją babcię lub przełączy na tryb cichy po wejściu do kina. Kiedy użytkownik będzie zbliżał się do domu smartphone wyśle SMS do członków rodziny. Wystarczy jedynie zidentyfikować lokalizację i przypisać do niej działanie. Producent Psiloc udostępnia swój produkt jedynie w wersji Trial, dlatego aby cieszyć się pełną wersją programu Psiloc Where I am i korzystać za free należy wykupić niezbędną licencję. Dobra wiadomość, aplikacja Psiloc Where I am jest po Polsku. Jeżeli chcesz wypróbować program Psiloc Where I am użyj opcji download i za darmo pobierz go na swój komputer. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów w kategorii Nawigacja i GPS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Psiloc TinyGPS 1.09

  Psiloc TinyGPS na systemy Windows Mobile jest malutką aplikacją, która korzystając z stacji bazowych twojego operatora podaje informację na temat aktualnej lokalizacji w jakiej się znajdujesz.

 • Easy Locator UIQ

  Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek zgubić telefon, czy nie umyślnie po prostu zostawić go w pracy czy może na siłowni albo basenie? Czy chciałbyś mieć możliwość namierzania czyjegoś numeru bez dzwonienia na ten numer? Z prezentowanym programem Easy Locator to wszystko jest możliwe.

 • GPSViewer 2.5 JAVA S60v3

  GPSViewer to świetny program napisany w języku JAVA, który poda nam dokładne dane pobrane z nadajnika GPS wbudowanego w nasz telefon.

 • Location Tagger 1.0 beta 3 (Symbian S60 3rd edition)

  Location Tagger to nie wielka i bardzo prosta w działaniu aplikacja, z której pomocą umieścimy informację przy każdym zrobionym zdjęciu o jego lokalizacji wykonania. Za pośrednictwem modułu GPS aplikacja pobierz niezbędne współrzędne a następnie dopiszę tą informację do zdjęcia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Where I am Symbian OS S60 1.70 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ