Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Photo Tagger 2.05 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Psiloc
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 262 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 612

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Psiloc Photo Tagger 2.05 - Mobile

               Psiloc Photo Tagger to prosta i funkcjonalna aplikacja, która umożliwi automatyczną zmianę tagów i nazw zdjęć wykonanych wbudowanym aparatem cyfrowym na Symbian OS. Działanie programu opiera się na module GPS oraz nadajnikach operatora, dzięki którym do każdego zdjęcia przypisana jest informacja o lokalizacji, w której zdjęcie zostało wykonane. W ten sposób można np. nanieść współrzędne na mapę i zobaczyć gdzie robiliśmy poszczególne zdjęcia.

Producent udostępnia swoją aplikację na licencji Adware, co oznacza, że Psiloc Photo Tagger jest za free jednak podczas korzystania z programu należy liczyć się z wyświetlaniem reklam. Menu Psiloc Photo Tagger nie jest po Polsku. Aby skorzystać z narzędzia Psiloc Photo Tagger wystarczy kliknąć download i za darmo pobrać plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów w kategorii Nawigacja i GPS.


Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Aspicore GSM Tracker S60v2 2.20

  Aplikacja Aspicore GSM Tracker na telefony z Symbianem to praktyczne i łatwe w obsłudze narzędzie pozwalające w sposób zdalny zlokalizować a następnie śledzić urządzenie na którym zostało zainstalowane.

 • I am here 1.00 S60v2

  Często zdarza się sytuacja kiedy staramy się komuś wyjaśnić na odległość czy nawet w bezpośredniej rozmowie gdzie znajduje się dokładnie jakieś miejsce, adres i jak tam najprościej dojechać. Z programem pod nazwą I am here firmy Melon Mobile stanie się to o wiele łatwiejsze. Program pozwoli nam zlokalizować miejsce w którym aktualnie przebywamy poprzez GPS lub Cell ID a następnie wyślę pozycję smsem do wybranej osoby.

 • CoPilot Live Europe (Android) 8.2.0.590

  CoPilot Live to świetna i w pełni funkcjonalna nawigacja na twój telefon pracujący pod kontrolą systemu Android.

 • Metro 5.7.6 (Symbian)

  Plan Twojego miasta w Twoim telefonie? Czemu nie! Dzięki aplikacji Metro 5.7.6 być może już nigdy nie będziesz miał problemów z komunikacja miejską:)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Photo Tagger 2.05 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ