Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc MiniGPS Symbian OS UIQ 2.00 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 279 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 461

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc MiniGPS Symbian OS UIQ 2.00 - Mobile

            MiniGPS to aplikacja, która gromadzi dane dotyczące stref sieci GSM. Na podstawie tych informacji użytkownik może przypisać działania (nazywane zdarzeniami) jak na przykład uruchomienie alarmu, zmiana profilu, wyłączenie telefonu, zmiana tła ekranu, czy wysłanie SMS do wykonania po wejściu w określona strefę.

Wszystko dzieje się automatycznie - jeśli tylko telefon wraz z właścicielem przemieści się z jednej strefy do drugiej. W dużych miastach twój telefon znajduje się w zasięgu co najmniej kilku stref sieci. MiniGPS daje możliwość połączenia tych stref w grupy np. Dom czy Biuro a następnie przypisania grupom odpowiedniego zdarzenia. Musisz jedynie zidentyfikować lokalizację i przypisać do niej działanie. Udostępniona wersja to Trial, zatem jeżeli chcesz korzystać z MiniGPS za free należy wykupić licencję. Menu MiniGPS jest po Polsku. Aby skorzystać z MiniGPS kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów w kategorii Nawigacja i GPS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Maps In My Pocket (MIMP) 1.4.1

  Maps In My Pocket to aplikacja zawierająca zbiór map - które przede wszystkim mają zapewnić Użytkownikowi lokalizację jego pozycji oraz umożliwić nanoszenie określonych współrzędnych i zdefiniowanych tras.

 • Metro 5.7.6 (Symbian)

  Plan Twojego miasta w Twoim telefonie? Czemu nie! Dzięki aplikacji Metro 5.7.6 być może już nigdy nie będziesz miał problemów z komunikacja miejską:)

 • SmartComGPS for Series 90

  SmartComGPS to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.

 • VITO ActiveTrace 2.01

  Program VITO ActiveTrace pod systemy Windows Mobile na urządzenia przenośne z pewnością zainteresuje osoby, które aktywnie spędzają czas oraz dużo przemieszczając się z miejsca na miejsce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc MiniGPS Symbian OS UIQ 2.00 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ