Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc MiniGPS Symbian OS S60 1.70 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 321 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 550

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc MiniGPS Symbian OS S60 1.70 - Mobile

            MiniGPS to aplikacja, która gromadzi dane dotyczące stref sieci GSM. Na podstawie tych informacji użytkownik może przypisać działania (nazywane zdarzeniami) jak na przykład uruchomienie alarmu, zmiana profilu, wyłączenie telefonu, zmiana tła ekranu, czy wysłanie SMS do wykonania po wejściu w określona strefę.

Wszystko dzieje się automatycznie - jeśli tylko telefon wraz z właścicielem przemieści się z jednej strefy do drugiej. W dużych miastach twój telefon znajduje się w zasięgu co najmniej kilku stref sieci. MiniGPS daje możliwość połączenia tych stref w grupy np. Dom czy Biuro a następnie przypisania grupom odpowiedniego zdarzenia. Musisz jedynie zidentyfikować lokalizację i przypisać do niej działanie. Udostępniona wersja to Trial, zatem jeżeli chcesz korzystać z MiniGPS za free należy wykupić licencję. Menu MiniGPS jest po Polsku. Aby skorzystać z MiniGPS kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów w kategorii Nawigacja i GPS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Mapy Google 5.3.0

  Utknąłeś w korku? Potrzebujesz szybko odnaleźć inną drogę do celu? Jeżeli tak z pewnością zainteresuje cię aplikacja Google Maps teraz dostępne na platformę Android. Program Google Maps opiera się o bardzo popularne w tej chwili mapy drogowe i satelitarne Google.

 • VITO Navigator II 1.33

  Aplikacja VITO Navigator dla systemów Windows Mobile to narzędzie stworzone na potrzeby określania naszej aktualnej pozycji na mapie dla urządzeń mobilnych wyposażonych w odbiorniki GPS.

 • VITO FindMe 1.2

  Nie możesz odnaleźć znajomych a oni ciebie? Dzięki aplikacji VITO FindMe stworzonej dla Windows Mobile na urządzenia przenośne ten problem stanie się przeszłością.

 • Psiloc Where I am Symbian OS S60 1.70

  Aplikacja pod nazwą Where I am firmy Psiloc to program oparty na miniGPS dzięki któremu można nauczyć telefon co ma robić w zależności od lokalizacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc MiniGPS Symbian OS S60 1.70 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ