Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Locatik 0.97 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Psiloc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.11.2008
Rozmiar: 249 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 851

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Psiloc Locatik 0.97 (S60 3rd) - Mobile

            Psiloc Locatik jest programem pozwalającym na umieszczenie aktualnego położenia użytkownika na mapie dostępnej w Internecie.

Aplikacja współpracuje z telefonami z systemem Symbian trzeciej generacji i pozwala umieszczać na mapach dostępnych również w telefonach dodatkowe informacje o położeniu i lokalizacji. Ciekawy program, który ukazuje tylko nie wielkie możliwości jakie daje nam zamontowany w telefonie moduł GPS. Psiloc Locatik jest całkowicie za free, tak więc możemy korzystać z niego bez ograniczeń oraz bez opłat. Menu aplikacji  Psiloc Locatik nie jest po Polsku, jednak nie powinno to stwarzać jakiejś większej bariery. Jeżeli chcesz ściągnąć Psiloc Locatik użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów w kategorii Nawigacja i GPS.


Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Phone2GEarth

  Phone2GEarth to mała i prosta aplikacja o sporych możliwościach. Program po uruchomieniu zapisuje ślad z nadajnika GPS, co umożliwia późniejsze obejrzenie trasy wycieczki w programie Google Earth.

 • Ovi Maps 3.04 (Symbian S60 3rd)

  Ovi Maps to popularny od dłuższego czasu zestaw doskonałych jakościowo map na telefony Nokia. Sama w sobie aplikacja pozwala na przeglądanie darmowych map ponad 150 krajów.

 • Psiloc Photo Tagger 2.05

  Psiloc Photo Tagger to prosta i funkcjonalna aplikacja, która umożliwi automatyczną zmianę tagów i nazw zdjęć wykonanych wbudowanym aparatem cyfrowym na Symbian OS.

 • Compass3D 3.6

  Compass3D to prosta i nie wielka aplikacja na platformy Android, która jak sama nazwa wskazuje służy jako kompas.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Locatik 0.97 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ