Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Phone2GEarth - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: C&M Comunicacion y Multimedia
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 487 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 355

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Phone2GEarth - Mobile

               Phone2GEarth to mała i prosta aplikacja o sporych możliwościach. Program po uruchomieniu zapisuje ślad z nadajnika GPS, co umożliwia późniejsze obejrzenie trasy wycieczki w programie Google Earth.

Narzędzie stworzone na systemy Symbian OS może okazać się doskonałym rozwiązaniem dla osób zapuszczających się w nie typowe miejsca na całym świecie. A więc jeżeli dużo podróżujesz, twój telefon wyposażony jest w moduł GPS to Phone2GEarth  jest stworzona specjalnie z myślą o tobie. Producent udostępnia wersję Trial, która pozwala na 7 dniowe bezpłatne korzystanie, po tym okresie aby korzystać z Phone2GEarth  za free należy wykupić licencję. Menu aplikacji Phone2GEarth nie jest po Polsku. Wypróbuj aplikacje już teraz, w tym celu użyj opcji Phone2GEarth download i za darmo pobierz program na swój komputer. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów w kategorii Nawigacja i GPS.


Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPSToday 0.9.8.1 WM

  GPSToday to aplikacja, która stanowi inteligenty dodatek do nawigacji w twoim telefonie pracującym pod kontrolą Windows Mobile. Program jest intuicyjny i oferuje szeroką gamę funkcji w przejrzystym i przyjemnym interfejsie.

 • Easy Locator UIQ

  Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek zgubić telefon, czy nie umyślnie po prostu zostawić go w pracy czy może na siłowni albo basenie? Czy chciałbyś mieć możliwość namierzania czyjegoś numeru bez dzwonienia na ten numer? Z prezentowanym programem Easy Locator to wszystko jest możliwe.

 • SmartComGPS for UIQ

  SmartComGPS to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.

 • Nokia Maps Loader 3.0 Symbian

  Jeśli często korzystasz w swym telefonie Nokia z nawigacji GPS przez program Nokia Maps, na pewno zdajesz sobie sprawę, że Nokia Maps przeprowadza pobieranie sporej ilości danych – zdjęć i audio. To z kolei nieodzownie niesie ze sobą rosnące koszty. Jest na to sposób. Od dziś możesz używać Nokia Maps Mobile i zmniejszyć opłaty do minimum.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Phone2GEarth - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ