Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PHONAR 1.1 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Wugland
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 211 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 911

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PHONAR 1.1 - Mobile

          PHONAR to nie zwykła aplikacja na Symbian OS, która umożliwia zamieszczenie w Internecie aktualnego położenia telefonu.

Program wykorzystuje moduł GPS i połączenie internetowe do przekazywania informacji o położeniu telefonu. W ten sposób dostęp do tych danych będzie mógł mieć każdy kto otrzyma autoryzacji od właściciela urządzenia. Wystarczy wejść na stronę i po otrzymaniu autoryzacji kliknąć w odpowiedni link a informacja o położeniu zostanie udostępniona. Producent zdecydował się udostępnić program PHONAR całkowicie za free, tak więc możemy używać go do woli bez ograniczeń. Ponieważ PHONAR nie jest po Polsku, osoby nie znające języka angielskiego mogą mięć problem w obsłudze. Aby skorzystać z programu PHONAR kliknij download i za darmo pobierz aplikację na swój komputer. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów w kategorii Nawigacja i GPS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • DeliveriesRoutes 1.0

  DeliveriesRoutes jest prostą , nie wielką i darmową aplikacją na systemy windwos mobile, która współpracuje z wbudowanym w telefon modułem GPS.

 • Smartphone Tracker 1.1.0.3 beta

  Smartphone Tracker to sprytne narzędzie pozwalające wykorzystać dobrodziejstwa nawigacji Gps w telefonie. Dzięki aplikacji mamy szansę na znalezienie skradzionego lub zagubionego telefonu.

 • Compass3D 3.6

  Compass3D to prosta i nie wielka aplikacja na platformy Android, która jak sama nazwa wskazuje służy jako kompas.

 • MobileTraveler 1.0 (WM)

  MobileTraveler to prosty program na systemy Windows Mobile do przeglądania map Google bez konieczności aktywnego połączenia z Internetem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PHONAR 1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ