Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ovi Maps 3.04 (Symbian S60 5th edition) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Nokia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.02.2011
Rozmiar: 4,69 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 451

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ovi Maps 3.04 (Symbian S60 5th edition) - Mobile

Ovi Maps to popularny od dłuższego czasu zestaw doskonałych jakościowo map na telefony Nokia. Sama w sobie aplikacja pozwala na przeglądanie darmowych map ponad 150 krajów. W Ovi Maps znajdziemy moduł nawigacyjny zarówno dla kierowców jak i pieszych, także multimedialne przewodniki po miastach - nie zabrakło również zdjęć satelitarnych. Producent udostępnia także specjalną aplikację na komputery PC pod nazwą maps loader, która umożliwia wgrywanie map na telefon. Narzędzie jest darmowe i kompatybilne z następującymi modelami telefonów:
Nokia N97 Nokia N97 mini Nokia E72 Nokia E71 Nokia 5800 Navigation Edition Nokia 5800 XpressMusic Nokia X6 Nokia E66 Nokia E55 Nokia E52 Nokia 6730 Navigator Nokia 5230 Nokia 5800 Nokia 6710 Nokia 6730

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPSMap for S60 1st/2nd Edition 2.30

  Program pozwalający na wskazanie pozycji użytkownika na mapie w oparciu o dane z odbiornika GPS. Program umożliwia wgrywanie własnych map.

 • GPSbySMS (Android) 1.00

  GPSbySMS na platformę Android to aplikacja za pomocą której możemy przesłać dokładną pozycję na mapie poprzez sms do dowolnego użytkownika.

 • Tracker.py 0.20.4 alpha (S60 3rd)

  Tracker.py na Symbian OS to aplikacja przeznaczona do zapisywania informacji o pokonanej trasie. Program może okazać się szczególnie interesujący dla osób, które często organizują piesze wycieczki np. w góry.

 • Locus Free 1.8.10

  Locus Free jest swoistą przeglądarką map online/offline na platformy Android. Aplikacja ta łączy także w sobie możliwość edycji My maps na kontach Google.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ovi Maps 3.04 (Symbian S60 5th edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ