Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia Maps 2.0 (Symbian S60 3rd edition FP1) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Nokia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 29730

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nokia Maps 2.0 (Symbian S60 3rd edition FP1) - Mobile

                   Nokia Maps dla Symbian OS to program do nawigacji GPS w telefonach komórkowych. Najnowsza stabilna wersja Nokia Maps 2.0 na urządzenia mobilne umożliwia dostęp do ok. 200 map różnych krajów z całego świata. Co więcej została ona dostosowana nie tylko do potrzeb kierowców ale i pieszych. Wystarczy pobrać Nokia Maps by uzbroić nasz telefon komórkowy w wirtualnego przewodnika, który zaprowadzi nas od punktu A do punktu B informując nas przy tym o wszystkich nazwach ulic, ważnych budynków itd. które miniemy na swojej drodze. Sam program Nokia Maps jest za free, natomiast korzystanie z niego  nie jest za darmo. Jeśli chcemy mieć dostęp do nawigacji to musimy wykupić specjalną licencję do Noka Maps dla mobile. Wypróbuj aplikację Nokia Maps w trybie pełna wersja a już nigdy więcej Twoja żona nie powie Ci: I znowu przez Ciebie zabłądziliśmy;)  

Program ponadto umożliwia darmowe pobieranie map za pomocą programu Nokia Maps Leader.  W najnowszej wersji Nokia Maps 2.0 (wersja full) dodano także szereg funkcji mających na celu  ułatwienie podróżowania turystom jak np. opcję zakupu przewodników multimedialnych ze zdjęciami, wideo czy choćby dźwiękiem, informacje o ruchu drogowym (dostępne dla 18 krajów w Europie) oraz dostęp do map satelitarnych. Możesz wierzyć lub nie, ale Nokia Maps to naprawdę konkurencyjny produkt o sporym potencjale. W zależności od wersji językowej jaką wybierzesz znajdziesz również Nokia Maps po Polsku. Nokia Maps  do pobrania w naszym serwisie za darmo. Nokia Maps pobierz już teraz i ciesz się zawsze aktualnymi mapami. Aby ściągnąć Nokia Maps użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Polecamy także inne aplikacje z kategorii Nawigacja i GPS.

Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v3
Nokia E71, E72, E55, E52, E75, 5730 XpressMusic,
6710 Navi, N86, 6720, E63, N79, E66, N85,
6210 Navi, 6650 fold, N78, N96, 6220, N81 8GB,
N95, N95 8GB, N81, E51, 6121, N77, 5700 XpressMusic,
6110, E90, E65, N93i, N75, 6290, 5500, E62, E50, N93, E61,
N80, E60, N71, E70, N92, 3250, N91

:::::: Poradnik instalacji Nokia Maps portable::::::
Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.
Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPS Utility 1.0 (iPhone)

  GPS Utility jest programem służącym do konwersji danych z modułu GPS do rozmaitych formatów.

 • Easy Locator s60v1,2,3

  Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek zgubić telefon, czy nie umyślnie po prostu zostawić go w pracy czy może na siłowni albo basenie? Czy chciałbyś mieć możliwość namierzania czyjegoś numeru bez dzwonienia na ten numer? Z prezentowanym programem Easy Locator to wszystko jest możliwe.

 • GPS Speed 3.8

  GPS Speed stanowi nie wielką aplikację na platformę Android, która służy jako cyfrowy miernik prędkości.

 • CoPilot Live Europe (Android) 8.2.0.590

  CoPilot Live to świetna i w pełni funkcjonalna nawigacja na twój telefon pracujący pod kontrolą systemu Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nokia Maps 2.0 (Symbian S60 3rd edition FP1) - Mobile

dodał: ~s60 , 10.06.2010

software moze jest freeware, ale by korzystac z nawigacji trzeba kupic licencje, dopiero od wersji 3.0 jest to calkowicie free.

dodał: em22 , 05.05.2010

Żadają rejestracji i nie można ściągać "free" programu. ciekawe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ