Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Metro 5.7.6 (Symbian) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Patrice Bernard & Frank Van Caenegem
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.05.2009
Rozmiar: 6,2 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 1563

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Metro 5.7.6 (Symbian) - Mobile

          Plan Twojego miasta w Twoim telefonie? Czemu nie! Dzięki aplikacji Metro 5.7.6 być może już nigdy nie będziesz miał problemów z komunikacja miejską:)

Ta prosta aplikacja duetu Patrice Bernard & Frank Van Caenegem jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które zmuszone są do częstego korzystania ze środków transportu miejskiego. Nie wspominając już o turystach...Możliwość wyznaczania trasy wyboru, środka transportu (autobus, metro, pociąg), planowanego czasu podróży, ilości dostępnych połączeń to tylko niektóre z dostępnych możliwości tej aplikacji do nawigacji i to wszystko dla ponad 350 miast (w tym między innymi dla Krakowa, Łodzi czy Warszawy) Program, napisany pierwotnie dla systemu Windows Mobile doczekał sie tez edycji na na inne platormy. Producent zdecydował się udostępnić aplikację Metro za free na Symbian OS. Niestety w Metro menu po Polsku nie znajdziemy. Aby skorzystać z aplikacji Metro  kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Nawigacja i GPS znajdziesz także inne ciekawe programy.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • CellGPS 2.10 (Symbian S60 3rd edition)

  CellGPS to program na sysytemy Symbian OS służący do lokalizacji telefonu na, którym został zainstalowany. Aplikacja cyklicznie za pośrednictwem Internetu wysyła informacje na temat położenia aparatu. Aby korzystać z narzędzia konieczne jest posiadanie wbudowanego modułu GPS.

 • VITO ActiveTrace 2.01

  Program VITO ActiveTrace pod systemy Windows Mobile na urządzenia przenośne z pewnością zainteresuje osoby, które aktywnie spędzają czas oraz dużo przemieszczając się z miejsca na miejsce.

 • GPS Tuner 5.4

  GPS Tuner to bardzo ciekawe narzędzie do nawigacji w terenie przeznaczone na urządzenia przenośne pracujące pod kontrolą systemu Windows Mobile.

 • Nearby 1.3 (iPhone)

  Nearby to ciekawy program informujący użytkownika o interesujących obiektach , w pobliżu których aktualnie się on znajduje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Metro 5.7.6 (Symbian) - Mobile

dodał: ~look , 23.09.2009

super aplikacja\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ