Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Location Tagger 1.0 beta 3 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Nokia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 67 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1247

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Location Tagger 1.0 beta 3 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

            Location Tagger to nie wielka i bardzo prosta w działaniu aplikacja, z której pomocą umieścimy informację przy każdym zrobionym zdjęciu o jego lokalizacji wykonania. Za pośrednictwem modułu GPS aplikacja pobierz niezbędne współrzędne a następnie dopiszę tą informację do zdjęcia.

W efekcie każde zrobione przez nas zdjęcie, będzie mogło być nałożone na mapę dzięki czemu poznamy dokładne miejsca w których zostały zrobione. Location Tagger jest programem za free, tak więc możemy go używać do woli bez żadnych ograniczeń. Ta wersja programu jest kompatybilna z telefonami Symbian S60v3. Menu aplikacji Location Tagger nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz pobrać Location Tagger kliknij download i za darmo ściągni plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Nawigacja i GPS znajdziesz także inne ciekawe programy

. Zapraszamy

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Easy Locator s60v1,2,3

  Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek zgubić telefon, czy nie umyślnie po prostu zostawić go w pracy czy może na siłowni albo basenie? Czy chciałbyś mieć możliwość namierzania czyjegoś numeru bez dzwonienia na ten numer? Z prezentowanym programem Easy Locator to wszystko jest możliwe.

 • Ovi Maps 3.04 (Symbian S60 3rd)

  Ovi Maps to popularny od dłuższego czasu zestaw doskonałych jakościowo map na telefony Nokia. Sama w sobie aplikacja pozwala na przeglądanie darmowych map ponad 150 krajów.

 • Metro 5.7.6 (Symbian)

  Plan Twojego miasta w Twoim telefonie? Czemu nie! Dzięki aplikacji Metro 5.7.6 być może już nigdy nie będziesz miał problemów z komunikacja miejską:)

 • Nokia Maps Loader 3.0 Symbian

  Jeśli często korzystasz w swym telefonie Nokia z nawigacji GPS przez program Nokia Maps, na pewno zdajesz sobie sprawę, że Nokia Maps przeprowadza pobieranie sporej ilości danych – zdjęć i audio. To z kolei nieodzownie niesie ze sobą rosnące koszty. Jest na to sposób. Od dziś możesz używać Nokia Maps Mobile i zmniejszyć opłaty do minimum.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Location Tagger 1.0 beta 3 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ