Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GPSViewer 2.5 JAVA S60v3 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Andreas Kardos
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.12.2010
Rozmiar: 15 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 404

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GPSViewer 2.5 JAVA S60v3 - Mobile

GPSViewer to świetny program napisany w języku JAVA, który poda nam dokładne dane pobrane z nadajnika GPS wbudowanego w nasz telefon. Dzięki aplikacji dowiemy się między innymi jaki jest lokalny czas, obecne położenie geograficzne, prędkość oraz kierunek w jakim się poruszamy. Ten prosty programik potrafi również wyświetlić ilość znalezionych satelit, a więc podaje wszystkie niezbędne informacje aby nawet bez mapy odnaleźć się na całym świecie. W dodatku jest to wersja całkowicie darmowa i uniwersalna, co oznacza, że będzie działać na każdej platformie obsługującej JAVA MIDP 2.0

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk (karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • W.I.M.P. 1.40 (WM)

  W.I.M.P. to aplikacja na Windows Mobile, której nazwa to skrót od angielskiej nazwy Where Is My Phone. Aplikacja W.I.M.P. na urządzenia mobilne służy do lokalizowania zagubionego Lub skradzionego telefonu.

 • SmartComGPS 1.5 (S60 3rd)

  SmartComGPS to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.

 • GPS Utility 1.0 (iPhone)

  GPS Utility jest programem służącym do konwersji danych z modułu GPS do rozmaitych formatów.

 • CellGPS 2.10 (Symbian S60 3rd edition)

  CellGPS to program na sysytemy Symbian OS służący do lokalizacji telefonu na, którym został zainstalowany. Aplikacja cyklicznie za pośrednictwem Internetu wysyła informacje na temat położenia aparatu. Aby korzystać z narzędzia konieczne jest posiadanie wbudowanego modułu GPS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GPSViewer 2.5 JAVA S60v3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ