Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GPSMap for S60 3rd Edition 2.30 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Viking Informatics Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 256 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 892

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GPSMap for S60 3rd Edition 2.30 - Mobile

        GPSMap to kolejny z serii programów, do prezentowania naszego położenia na dowolnie wgranej mapie w oparciu o informacje płynące z odbiornika GPS.

Mapy mogą być w formacie plików GIF czy JPEG, należy je kalibrować przy pomocy programu. Istnieje możliwość zastosowania programu GPSMap do np. stworzenia i kalibracji mapy skarbów, którą następnie otrzymują uczestnicy zabawy. Więcej informacji na temat obsługi aplikacji znajdziesz na stronach producenta. Prezentowana wersja to Trial, dlatego należy pamiętać, że jeżeli po upływie okresu próbnego chcemy nadal korzystać z GPSMap za free należy wkupić niezbędną licencję. Menu aplikacji GPSMap nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz wypróbować program GPSMap kliknij download i za darmo ściągnij wersję próbną. Na naszej stronie

w kategorii Nawigacja i GPS znajdziesz także inne ciekawe programy
. Zapraszamy

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Waze (Android) 2.3.5.1 / 2.3.99.116 beta

  Aplikacja Waze na platformy Android reprezentuje wydajną nawigację która tworzona jest w 100% przez samych jej użytkowników.

 • CoPilot Live Premium Europe (Android) 9.1.0.119

  CoPilot Live to świetna i w pełni funkcjonalna nawigacja na twój telefon pracujący pod kontrolą systemu Android.

 • GPSbySMS (Android) 1.00

  GPSbySMS na platformę Android to aplikacja za pomocą której możemy przesłać dokładną pozycję na mapie poprzez sms do dowolnego użytkownika.

 • Mobile GMaps 1.40.02 wersja JAVA

  Aplikacja Mobile GMaps wyświetla na telefonie komórkowym mapy z serwisów: Yahoo! Maps, Virtual Earth, Ask.com, Open Street Map.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GPSMap for S60 3rd Edition 2.30 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ