Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GPSMap for S60 1st/2nd Edition 2.30 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Viking Informatics Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 139 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 676

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GPSMap for S60 1st/2nd Edition 2.30 - Mobile

        GPSMap to kolejny z serii programów, do prezentowania naszego położenia na dowolnie wgranej mapie w oparciu o informacje płynące z odbiornika GPS.

Mapy mogą być w formacie plików GIF czy JPEG, należy je kalibrować przy pomocy programu. Istnieje możliwość zastosowania programu GPSMap do np. stworzenia i kalibracji mapy skarbów, którą następnie otrzymują uczestnicy zabawy. Więcej informacji na temat obsługi aplikacji znajdziesz na stronach producenta. Prezentowana wersja to Trial, dlatego należy pamiętać, że jeżeli po upływie okresu próbnego chcemy nadal korzystać z GPSMap za free należy wkupić niezbędną licencję. Menu aplikacji GPSMap nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz wypróbować program GPSMap kliknij download i za darmo ściągnij wersję próbną. Na naszej stronie

w kategorii Nawigacja i GPS znajdziesz także inne ciekawe programy
. Zapraszamy

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPS Location Lite 1.0

  Użyj swojego telefonu z GPS jako profesjonalnego urządzenia rejestrującego. GPS Location Lite stanowi ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którzy często podróżują.

 • GPS Share 1.4.1

  Czy kiedykolwiek próbowałeś odnaleźć swoich przyjaciół w rozległym publicznym miejscu? GPS Share jest aplikacją, która została stworzona własnie do tego celu.

 • CellGPS 2.10 (Symbian S60 2nd edition)

  CellGPS to program na sysytemy Symbian OS służący do lokalizacji telefonu na, którym został zainstalowany. Aplikacja cyklicznie za pośrednictwem Internetu wysyła informacje na temat położenia aparatu. Aby korzystać z narzędzia konieczne jest posiadanie wbudowanego modułu GPS.

 • Psiloc MiniGPS Symbian OS S60 3rd 1.15

  MiniGPS to aplikacja, która gromadzi dane dotyczące stref sieci GSM. Na podstawie tych informacji użytkownik może przypisać działania (nazywane zdarzeniami) jak na przykład uruchomienie alarmu, zmiana profilu, wyłączenie telefonu, zmiana tła ekranu, czy wysłanie SMS do wykonania po wejściu w określona strefę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GPSMap for S60 1st/2nd Edition 2.30 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ