Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Maps (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 1,2 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 5509

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Maps (S60 3rd) - Mobile

              Utknąłeś w korku? Potrzebujesz szybko odnaleźć inną drogę do celu, który obrałeś? Jeżeli tak z pewnością zainteresuje cię aplikacja Google Maps na Symbian OS. Program Google Maps dla mobile opiera się o bardzo popularne w tej chwili mapy drogowe i satelitarne Google.

Dzięki niemu bez problemu odnajdziesz drogę do celu bowiem Google Maps na telefon posiada wręcz perfekcyjne odwzorowanie ulic i dróg na całym świecie. Wszelkiego typu adresy, różne punkty oraz obiekty typu sklepy, stacje benzynowe, hotele, kawiarnie, restauracje, baseny, obiekty turystyczne, rządowe i inne możemy w prosty sposób wyszukiwać po kategorii, a następnie pobierać precyzyjne dane o optymalnej, najszybszej bądź najkrótszej trasie jaką można tam dojechać z dowolnie wybranego punktu.

Aplikacja Google Maps na urządzenia mobilne dzięki wbudowanej obsłudze modułu GPS umożliwia śledzenie na mapach naszej obecnej lokalizacji. Ta wersja Google Maps nie będzie działać na telefony z Windows Mobile, została specjalnie zaprojektowania do działania na systemach Symbian s60v3. Jeżeli chodzi o dodatkowe funkcje aplikacji to m.in. bardzo pożyteczna Natężenie ruchu pokazywane w czasie rzeczywistym (jak na razie dla wybranych lokalizacji dla mapy w google maps), w tej wersji skrócony czas dostępu do lokalnych informacji. Google Maps możesz używać w trybie pełna wersja, bowiem program jest udostępniony na licencji freeware. Na naszej stronie możesz pobrać Google Maps całkowicie za free. Niestety aplikacja Google Maps nie jest po Polsku. Aby ściągnąć program Google Maps użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Nawigacja i GPS znajdziesz również inne popularne programy.

Kompatybilne modele:
- s60v3

:::::: Poradnik instalacji ::::::
Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne).

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.
Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPS Tuner 5.4

  GPS Tuner to bardzo ciekawe narzędzie do nawigacji w terenie przeznaczone na urządzenia przenośne pracujące pod kontrolą systemu Windows Mobile.

 • DeliveriesRoutes 1.0

  DeliveriesRoutes jest prostą , nie wielką i darmową aplikacją na systemy windwos mobile, która współpracuje z wbudowanym w telefon modułem GPS.

 • Locus Free 1.8.10

  Locus Free jest swoistą przeglądarką map online/offline na platformy Android. Aplikacja ta łączy także w sobie możliwość edycji My maps na kontach Google.

 • CoPilot Live UK + Ireland (Android) 8.2.0.590

  CoPilot Live to świetna i w pełni funkcjonalna nawigacja na twój telefon pracujący pod kontrolą systemu Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Maps (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ