Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ExtGPS 0.31 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: symarctic
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 14 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2502

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ExtGPS 0.31 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

            ExtGPS to aplikacja, która umożliwia udostępnienie za pośrednictwem Bluetooth wbudowanego w telefon modułu GPS innym urządzeniom.

Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, będąc np. w podróży możemy użyć naszego laptopa do wyświetlania pozycji na pełnowymiarowej mapie za pośrednictwem połączonego przez bluetooth telefonu. W dodatku aplikacja została napisana w Javie tak więc jest kompatybilna z każdym telefonem obsługującym tą technologię. Producent udostępnia ExtGPS całkowicie za free, a więc nie zaskoczy nas żaden komunikat o płatnościach czy ograniczeniach czasowych. Niestety wersji ExtGPS po Polsku jeszcze nie znajdziemy. Aby skorzystać z ExtGPS należy użyć opcji download i za darmo pobrać plik instalacyjny programu. Na naszej stronie

w kategorii Nawigacja i GPS znajdziesz także inne ciekawe programy
. Zapraszamy


Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • SmartComGPS for UIQ

  SmartComGPS to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.

 • GPS Tuner 5.4

  GPS Tuner to bardzo ciekawe narzędzie do nawigacji w terenie przeznaczone na urządzenia przenośne pracujące pod kontrolą systemu Windows Mobile.

 • Ovi Maps 3.04 (Symbian S60 5th edition)

  Ovi Maps to popularny od dłuższego czasu zestaw doskonałych jakościowo map na telefony Nokia. Sama w sobie aplikacja pozwala na przeglądanie darmowych map ponad 150 krajów.

 • ReliRescue 1.17.4.23

  ReliRescue to prosty i nie wielki program w działaniu opierający się o wbudowany w urządzenie moduł GPS. który pozwala na przesyłanie danych o dokładnej lokalizacji telefonu wybranym osobom poprzez wiadomość sms lub e-mail.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ExtGPS 0.31 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ