Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Easy Locator UIQ - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Easy Locator
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.10.2010
Rozmiar: 170 kB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition, Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 198

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Easy Locator UIQ - Mobile

Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek zgubić telefon, czy nie umyślnie po prostu zostawić go w pracy czy może na siłowni albo basenie? Czy chciałbyś mieć możliwość namierzania czyjegoś numeru bez dzwonienia na ten numer? Z prezentowanym programem Easy Locator to wszystko jest możliwe. Aplikację instalujemy na telefonie i pozostaje ona uśpiona aż do momentu kiedy będziemy chcieli skorzystać z jej genialnych możliwości. Wystarczy wysłać sms (z innego telefonu) z komendą a Easy Locator automatycznie odeśle wiadomość sms z linkiem do mapy zawierającej położenie telefonu. Program opiera się na dwóch metodach namierzania, jedna, która działa zawsze to na podstawie położenia urządzenia względem trzech najbliższych nadajników (tzw. BTS) druga opcjonalna to lokalizacja poprzez GPS. Producent udostępnia 7 dniową wersję testową. Easy Locator komunikuje się z nami w języku Angielskim.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Nearby 1.3 (iPhone)

  Nearby to ciekawy program informujący użytkownika o interesujących obiektach , w pobliżu których aktualnie się on znajduje.

 • GPSViewer 2.5 JAVA S60v3

  GPSViewer to świetny program napisany w języku JAVA, który poda nam dokładne dane pobrane z nadajnika GPS wbudowanego w nasz telefon.

 • W.I.M.P. 1.40 (WM)

  W.I.M.P. to aplikacja na Windows Mobile, której nazwa to skrót od angielskiej nazwy Where Is My Phone. Aplikacja W.I.M.P. na urządzenia mobilne służy do lokalizowania zagubionego Lub skradzionego telefonu.

 • I am here 1.00 S60v2

  Często zdarza się sytuacja kiedy staramy się komuś wyjaśnić na odległość czy nawet w bezpośredniej rozmowie gdzie znajduje się dokładnie jakieś miejsce, adres i jak tam najprościej dojechać. Z programem pod nazwą I am here firmy Melon Mobile stanie się to o wiele łatwiejsze. Program pozwoli nam zlokalizować miejsce w którym aktualnie przebywamy poprzez GPS lub Cell ID a następnie wyślę pozycję smsem do wybranej osoby.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Easy Locator UIQ - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ