Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Easy Locator s60v1,2,3 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Easy Locator
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.10.2010
Rozmiar: 169 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 236

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Easy Locator s60v1,2,3 - Mobile

Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek zgubić telefon, czy nie umyślnie po prostu zostawić go w pracy czy może na siłowni albo basenie? Czy chciałbyś mieć możliwość namierzania czyjegoś numeru bez dzwonienia na ten numer? Z prezentowanym programem Easy Locator to wszystko jest możliwe. Aplikację instalujemy na telefonie i pozostaje ona uśpiona aż do momentu kiedy będziemy chcieli skorzystać z jej genialnych możliwości. Wystarczy wysłać sms (z innego telefonu) z komendą a Easy Locator automatycznie odeśle wiadomość sms z linkiem do mapy zawierającej położenie telefonu. Program opiera się na dwóch metodach namierzania, jedna, która działa zawsze to na podstawie położenia urządzenia względem trzech najbliższych nadajników (tzw. BTS) druga opcjonalna to lokalizacja poprzez GPS. Producent udostępnia 7 dniową wersję testową. Easy Locator komunikuje się z nami w języku Angielskim.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPS Speed 3.8

  GPS Speed stanowi nie wielką aplikację na platformę Android, która służy jako cyfrowy miernik prędkości.

 • ExtGPS 0.31 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja umożliwia udostępnienie za pośrednictwem Bluetooth wbudowanego w telefon modułu GPS innym urządzeniom.

 • Google Maps 5.0 PL

  Utknąłeś w korku? Potrzebujesz szybko odnaleźć inną drogę do celu? Jeżeli tak z pewnością zainteresuje cię aplikacja Google Maps dla Windows Mobile. Program Google Maps na urządzenia mobilne opiera się o bardzo popularne w tej chwili mapy drogowe i satelitarne Google.

 • Ovi Maps 3.04 (Symbian UIQ 3rd edition)

  Ovi Maps to popularny od dłuższego czasu zestaw doskonałych jakościowo map na telefony Nokia. Sama w sobie aplikacja pozwala na przeglądanie darmowych map ponad 150 krajów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Easy Locator s60v1,2,3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ