Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CellPos S60 3rd Edition 1.31 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Viking Informatics Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 278 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 241

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CellPos S60 3rd Edition 1.31 - Mobile

            CellPos to aplikacja na telefony z Symbian OS, która w oparciu o dane z modułu GPS zapisuje pozycje miejsc w których sygnał GSM naszego telefonu jest najsilniejszy. Ciekawy program pokazujący możliwości jakie może dać wbudowany odbiornik GPS.

Program podaje takie dane jak dokładne współrzędne, obecną siłę sygnału GSM oraz prędkość z jaką się przemieszczamy. W informacjach na głównym ekranie CellPos znajdziemy także liczbę prze analizowanych już nadajników GSM. Aplikacja nie wiele zajmuje i z pewnością podczas pracy nie powinna obciążać systemu Symbian w znacznym stopniu. Menu CellPos nie jest po Polsku. Zgodnie z licencją na jakieś producent udostępnił program, po okresie próbnym aby korzystać nadal z CellPos za free należy wykupić niezbędną licencję. Aby pobrać CellPos użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny wprost na twój telefon. Polecamy także inne programy z kategorii Nawigacja i GPS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPSToday 0.9.8.1 WM

  GPSToday to aplikacja, która stanowi inteligenty dodatek do nawigacji w twoim telefonie pracującym pod kontrolą Windows Mobile. Program jest intuicyjny i oferuje szeroką gamę funkcji w przejrzystym i przyjemnym interfejsie.

 • GPS Speed 3.8

  GPS Speed stanowi nie wielką aplikację na platformę Android, która służy jako cyfrowy miernik prędkości.

 • Nokia Sports Tracker 3.5 (Symbian S60 3rd edition)

  Jeżeli zamierzasz zacząć biegać, jeździć na rowerze – generalnie aktywnie spędzać czas i przykładać się do tego systematycznie aplikacja Nokia Sports Tracker na Symbian OS jest świetnym rozwiązaniem, które pomoże ci w osiągnięciu tego celu.

 • CoPilot Live UK + Ireland (Android) 8.2.0.590

  CoPilot Live to świetna i w pełni funkcjonalna nawigacja na twój telefon pracujący pod kontrolą systemu Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CellPos S60 3rd Edition 1.31 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ