Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CellPos S60 1st/2nd Edition 1.31 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Viking Informatics Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 112 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 284

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CellPos S60 1st/2nd Edition 1.31 - Mobile

            CellPos to aplikacja na telefony z Symbian OS, która w oparciu o dane z modułu GPS zapisuje pozycje miejsc w których sygnał GSM naszego telefonu jest najsilniejszy. Ciekawy program pokazujący możliwości jakie może dać wbudowany odbiornik GPS.

Program podaje takie dane jak dokładne współrzędne, obecną siłę sygnału GSM oraz prędkość z jaką się przemieszczamy. W informacjach na głównym ekranie CellPos znajdziemy także liczbę prze analizowanych już nadajników GSM. Aplikacja nie wiele zajmuje i z pewnością podczas pracy nie powinna obciążać systemu Symbian w znacznym stopniu. Menu CellPos nie jest po Polsku. Zgodnie z licencją na jakieś producent udostępnił program, po okresie próbnym aby korzystać nadal z CellPos za free należy wykupić niezbędną licencję. Aby pobrać CellPos użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny wprost na twój telefon. Polecamy także inne programy z kategorii Nawigacja i GPS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Metro 5.7.6 (Symbian)

  Plan Twojego miasta w Twoim telefonie? Czemu nie! Dzięki aplikacji Metro 5.7.6 być może już nigdy nie będziesz miał problemów z komunikacja miejską:)

 • Traffic Vizzion

  Kolejne narzędzie o nazwie Traffic Vizzion pod Windows Mobile stanowi aplikacje, którą z pewnością nie pogardzi nie jeden kierowca. Program umożliwia sprawdzenie w czasie rzeczywistym, która część miasta jest zakorkowana.

 • I am here 1.00 S60v3

  Często zdarza się sytuacja kiedy staramy się komuś wyjaśnić na odległość czy nawet w bezpośredniej rozmowie gdzie znajduje się dokładnie jakieś miejsce, adres i jak tam najprościej dojechać. Z programem pod nazwą I am here firmy Melon Mobile stanie się to o wiele łatwiejsze. Program pozwoli nam zlokalizować miejsce w którym aktualnie przebywamy poprzez GPS lub Cell ID a następnie wyślę pozycję smsem do wybranej osoby.

 • DeliveriesRoutes 1.0

  DeliveriesRoutes jest prostą , nie wielką i darmową aplikacją na systemy windwos mobile, która współpracuje z wbudowanym w telefon modułem GPS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CellPos S60 1st/2nd Edition 1.31 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ