Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CellGPS 2.10 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Viking Informatics Ltd. Hungary
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 105 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 568

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis CellGPS 2.10 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

             CellGPS to program na sysytemy Symbian OS służący do lokalizacji telefonu na, którym został zainstalowany. Aplikacja cyklicznie za pośrednictwem Internetu wysyła informacje na temat położenia aparatu. Aby korzystać z narzędzia konieczne jest posiadanie wbudowanego modułu GPS.

 W menu programu, które z resztą jest bardzo proste w obsłudze można ustawić odstęp czasu miedzy poszczególnymi połączeniami, które analizują dane. Informacje na temat zmiany serwera z tego sugerowanego przez program np. na własny można znaleźć na stronie producenta. Należy pamiętać, że jest to wersja Demo tak więc jeżeli chcesz korzystać z CellGPS za free konieczne jest wykupienie płatnej licencji. Niestety program CellGPS nie jest po Polsku. Aby skorzystać z programu i przetestować wersję demo CellGPS użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Nawigacja i GPS znajdziesz także wiele innych ciekawych programów.


Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Ovi Maps 3.04 (Symbian S60 5th edition)

  Ovi Maps to popularny od dłuższego czasu zestaw doskonałych jakościowo map na telefony Nokia. Sama w sobie aplikacja pozwala na przeglądanie darmowych map ponad 150 krajów.

 • MapDroyd 1.0.2

  Dzięki aplikacji MapDroyd na systemy Android już nigdy nie będziesz szukał hot-spota WiFi w zasięgu bądź płacił za drogie połączenie internetowe realizowane poprzez sieć operatora.

 • Google Navigator 3.5

  Świetna aplikacja Google Navigator dla użytkowników korzystających z platform windows mobile wyposażonych w odbiorniki GPS, doskonale nadaje się przede wszystkim na krętych i zatłoczonych ulicach obcego nam miasta.

 • Google Earth 2.0.2

  Google Earth to mobilna wersja popularnego od dawna programu firmy Google służącego do przeglądania i eksplorowania najdalszych zakątków świata. Aplikacja pracuje na platformie Android a jej działanie jest niemal identyczne co na wersję PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CellGPS 2.10 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ