Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CellGPS 2.10 (Symbian S60 2nd edition) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Viking Informatics Ltd. Hungary
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 105 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 339

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis CellGPS 2.10 (Symbian S60 2nd edition) - Mobile

             CellGPS to program na sysytemy Symbian OS służący do lokalizacji telefonu na, którym został zainstalowany. Aplikacja cyklicznie za pośrednictwem Internetu wysyła informacje na temat położenia aparatu. Aby korzystać z narzędzia konieczne jest posiadanie wbudowanego modułu GPS.

 W menu programu, które z resztą jest bardzo proste w obsłudze można ustawić odstęp czasu miedzy poszczególnymi połączeniami, które analizują dane. Informacje na temat zmiany serwera z tego sugerowanego przez program np. na własny można znaleźć na stronie producenta. Należy pamiętać, że jest to wersja Demo tak więc jeżeli chcesz korzystać z CellGPS za free konieczne jest wykupienie płatnej licencji. Niestety program CellGPS nie jest po Polsku. Aby skorzystać z programu i przetestować wersję demo CellGPS użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Nawigacja i GPS znajdziesz także wiele innych ciekawych programów.


Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPS Sport Tracker 1.0 Windows Mobile 6 QVGA

  GPS Sport Tracker to prosta aplikacja dla ludzi aktywnych, pracująca pod kontrolą systemów Windows Mobile. Program z powodzeniem przyda się wszystkim tym, którzy lubią jazdę na rowerze, bieganie, chodzenie po górach i inne sporty, w których pomocne jest mierzenie dystansu lub wysokości n.p.m.

 • Psiloc Where I am Symbian OS S60 1.70

  Aplikacja pod nazwą Where I am firmy Psiloc to program oparty na miniGPS dzięki któremu można nauczyć telefon co ma robić w zależności od lokalizacji.

 • Smartphone Tracker 1.1.0.3 beta

  Smartphone Tracker to sprytne narzędzie pozwalające wykorzystać dobrodziejstwa nawigacji Gps w telefonie. Dzięki aplikacji mamy szansę na znalezienie skradzionego lub zagubionego telefonu.

 • Phone2GEarth

  Phone2GEarth to mała i prosta aplikacja o sporych możliwościach. Program po uruchomieniu zapisuje ślad z nadajnika GPS, co umożliwia późniejsze obejrzenie trasy wycieczki w programie Google Earth.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CellGPS 2.10 (Symbian S60 2nd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ