Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CellGPS 2.01 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Viking Informatics
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 133 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 662

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis CellGPS 2.01 (S60 3rd) - Mobile

             CellGPS to program na sysytemy Symbian OS służący do lokalizacji telefonu na, którym został zainstalowany. Aplikacja cyklicznie za pośrednictwem Internetu wysyła informacje na temat położenia aparatu. Aby korzystać z narzędzia konieczne jest posiadanie wbudowanego modułu GPS.

 W menu programu, które z resztą jest bardzo proste w obsłudze można ustawić odstęp czasu miedzy poszczególnymi połączeniami, które analizują dane. Informacje na temat zmiany serwera z tego sugerowanego przez program np. na własny można znaleźć na stronie producenta. Należy pamiętać, że jest to wersja Demo tak więc jeżeli chcesz korzystać z CellGPS za free konieczne jest wykupienie płatnej licencji. Niestety program CellGPS nie jest po Polsku. Aby skorzystać z programu i przetestować wersję demo CellGPS użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Nawigacja i GPS znajdziesz także wiele innych ciekawych programów.


Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPS Share 1.4.1

  Czy kiedykolwiek próbowałeś odnaleźć swoich przyjaciół w rozległym publicznym miejscu? GPS Share jest aplikacją, która została stworzona własnie do tego celu.

 • Aspicore GSM Tracker S80 1.13

  Aplikacja Aspicore GSM Tracker na telefony z Symbianem to praktyczne i łatwe w obsłudze narzędzie pozwalające w sposób zdalny zlokalizować a następnie śledzić urządzenie na którym zostało zainstalowane.

 • Nokia Maps 2.0 (Symbian S60 3rd edition FP1)

  Nokia Maps dla Symbian OS to program do nawigacji GPS w telefonach komórkowych. Najnowsza stabilna wersja Nokia Maps 2.0 na urządzenia mobilne umożliwia dostęp do ok. 200 map różnych krajów z całego świata.

 • Maps In My Pocket (MIMP) 1.4.1

  Maps In My Pocket to aplikacja zawierająca zbiór map - które przede wszystkim mają zapewnić Użytkownikowi lokalizację jego pozycji oraz umożliwić nanoszenie określonych współrzędnych i zdefiniowanych tras.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CellGPS 2.01 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ