Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CellGPS 2.01 (S60 1st/2nd) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Viking Informatics
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 54 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 406

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis CellGPS 2.01 (S60 1st/2nd) - Mobile

             CellGPS to program na sysytemy Symbian OS służący do lokalizacji telefonu na, którym został zainstalowany. Aplikacja cyklicznie za pośrednictwem Internetu wysyła informacje na temat położenia aparatu. Aby korzystać z narzędzia konieczne jest posiadanie wbudowanego modułu GPS.

 W menu programu, które z resztą jest bardzo proste w obsłudze można ustawić odstęp czasu miedzy poszczególnymi połączeniami, które analizują dane. Informacje na temat zmiany serwera z tego sugerowanego przez program np. na własny można znaleźć na stronie producenta. Należy pamiętać, że jest to wersja Demo tak więc jeżeli chcesz korzystać z CellGPS za free konieczne jest wykupienie płatnej licencji. Niestety program CellGPS nie jest po Polsku. Aby skorzystać z programu i przetestować wersję demo CellGPS użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Nawigacja i GPS znajdziesz także wiele innych ciekawych programów.


Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • SmartComGPS for Series 60

  SmartComGPS to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.

 • Psiloc Where I am Symbian OS UIQ 2.00

  Aplikacja pod nazwą Where I am firmy Psiloc to program oparty na miniGPS dzięki któremu można nauczyć telefon co ma robić w zależności od lokalizacji.

 • CoPilot Live Australia & NZ (Android) 8.2.0.590

  CoPilot Live to świetna i w pełni funkcjonalna nawigacja na twój telefon pracujący pod kontrolą systemu Android.

 • SmartComGPS for Series 80

  SmartComGPS to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CellGPS 2.01 (S60 1st/2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ