Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aspicore GSM Tracker S80 1.13 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Aspicore Ltd
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 57 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 581

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Aspicore GSM Tracker S80 1.13 - Mobile

               Aplikacja Aspicore GSM Tracker na telefony z Symbianem to praktyczne i łatwe w obsłudze narzędzie pozwalające w sposób zdalny zlokalizować a następnie śledzić urządzenie na którym zostało zainstalowane.

Program można uznać za trochę szpiegowski, wystarczy zainstalować go w telefonie i przełączyć w tryb ukryty a aplikacja w czasie rzeczywistym sama odczyta informacje o położeniu na podstawie informacji z modułu GPS lub ze stacji bazowych operatora komórkowego. Jest to doskonałe narzędzie do testowania swojego odbiornika GPS, może znaleźć także zainteresowanie wśród podejrzliwych żon, także Panowie bądźcie czujni;) Menu Aspicore GSM Tracker nie jest po Polsku. Producent udostępnia tylko wersję Demo zatem jeżeli chcesz używać Aspicore GSM Tracker całkowicie za free należy wykupić licencję. Aby skorzystać z Aspicore GSM Tracker użyj opcji download i całkiem za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów z działu Nawigacja i GPS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Psiloc MiniGPS Symbian OS S60 3rd 1.15

  MiniGPS to aplikacja, która gromadzi dane dotyczące stref sieci GSM. Na podstawie tych informacji użytkownik może przypisać działania (nazywane zdarzeniami) jak na przykład uruchomienie alarmu, zmiana profilu, wyłączenie telefonu, zmiana tła ekranu, czy wysłanie SMS do wykonania po wejściu w określona strefę.

 • CoPilot Live Australia & NZ (Android) 8.2.0.590

  CoPilot Live to świetna i w pełni funkcjonalna nawigacja na twój telefon pracujący pod kontrolą systemu Android.

 • Google Maps 5.0 PL

  Utknąłeś w korku? Potrzebujesz szybko odnaleźć inną drogę do celu? Jeżeli tak z pewnością zainteresuje cię aplikacja Google Maps dla Windows Mobile. Program Google Maps na urządzenia mobilne opiera się o bardzo popularne w tej chwili mapy drogowe i satelitarne Google.

 • CoPilot Live Premium Europe (Android) 9.1.0.119

  CoPilot Live to świetna i w pełni funkcjonalna nawigacja na twój telefon pracujący pod kontrolą systemu Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Aspicore GSM Tracker S80 1.13 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ