Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aspicore GSM Tracker S60v2 2.20 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Aspicore Ltd
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 59 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 667

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Aspicore GSM Tracker S60v2 2.20 - Mobile

               Aplikacja Aspicore GSM Tracker na telefony z Symbianem to praktyczne i łatwe w obsłudze narzędzie pozwalające w sposób zdalny zlokalizować a następnie śledzić urządzenie na którym zostało zainstalowane.

Program można uznać za trochę szpiegowski, wystarczy zainstalować go w telefonie i przełączyć w tryb ukryty a aplikacja w czasie rzeczywistym sama odczyta informacje o położeniu na podstawie informacji z modułu GPS lub ze stacji bazowych operatora komórkowego. Jest to doskonałe narzędzie do testowania swojego odbiornika GPS, może znaleźć także zainteresowanie wśród podejrzliwych żon, także Panowie bądźcie czujni;) Menu Aspicore GSM Tracker nie jest po Polsku. Producent udostępnia tylko wersję Demo zatem jeżeli chcesz używać Aspicore GSM Tracker całkowicie za free należy wykupić licencję. Aby skorzystać z Aspicore GSM Tracker użyj opcji download i całkiem za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów z działu Nawigacja i GPS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Compass3D 3.6

  Compass3D to prosta i nie wielka aplikacja na platformy Android, która jak sama nazwa wskazuje służy jako kompas.

 • W.I.M.P. 1.40 (WM)

  W.I.M.P. to aplikacja na Windows Mobile, której nazwa to skrót od angielskiej nazwy Where Is My Phone. Aplikacja W.I.M.P. na urządzenia mobilne służy do lokalizowania zagubionego Lub skradzionego telefonu.

 • Google Maps 5.0 PL

  Utknąłeś w korku? Potrzebujesz szybko odnaleźć inną drogę do celu? Jeżeli tak z pewnością zainteresuje cię aplikacja Google Maps dla Windows Mobile. Program Google Maps na urządzenia mobilne opiera się o bardzo popularne w tej chwili mapy drogowe i satelitarne Google.

 • QuickGPS 2.0 (UIQ 3)

  QuickGPS to program do nawigacji na Symbian OS wspierający urządzenia GPS. Program przechowuje mapy w specjalnym formacie, do którego bez problemu i bardzo szybko możemy przekonwertować mapy Google oraz pozwala wyświetlać pozycje użytkownika na nich.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Aspicore GSM Tracker S60v2 2.20 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ