Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zip Manager Pro for Series 80 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Epocware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 260 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 717

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Zip Manager Pro for Series 80 - Mobile

               Zip Manager Pro to narzędzie, które umożliwia korzystanie w telefonie z archiwów w formacie .zip. Bardzo wygodne rozwiązanie dla osób przesyłających większe bądź liczebniejsze załączniki. 

Aplikacja pozwala na tworzenie archiwów z określeniem stopnia kompresji jaka nas interesuje. Spakowane pliki znacznie łatwiej skatalogować w telefonie, dodatkową korzyścią jest fakt, że archiwa zajmują mniej miejsca. Producent Epocware udostępnił tylko wersją trial, której możemy korzystać przez 14dni, po tym okresie aby nadal korzystać z Zip Manager Pro za free należy wykupić niezbędną licencję. Jak się okazuje menu Zip Manager Pro po Polsku nie jest dostępne. Jeżeli chcesz skorzystać z Zip Manager Pro użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny na telefon. Pamiętaj także, że w kategorii Manager plików, programów znajdziesz inne przydatne aplikacje. Zapraszamy

Podobne Manager plików, programów

 • Y-Browser 1.0 (S60 3rd)

  Y-Browser to aplikacja na Symbian OS trzeciej generacji, która jest synonimem prostego i funkcjonalnego menadżera plików.

 • PocketToolman 2.26 build 36

  PocketToolman to proste i darmowe narzędzie dla systemów Windows Mobile w wersji 6.0 Professional pozwalające na ustawienie zaawansowanych funkcji systemowych całkowicie samodzielnie.

 • Best TaskMan version 1.00 Series 90

  Dzięki aplikacji Best TaskMan na platformy Symbian OS mamy znacznie większą i bardziej szczegółową kontrolę nad uruchomionymi programami i zdaniami w systemie.

 • re/START 1.0 WM

  re/START to kolejna z serii aplikacja pozwalająca na łatwą konfigurację menu Start systemu Windows Mobile do własnych indywidualnych potrzeb.

 • Handy Zip for Series 60 3rd Edition

  Handy Zip to program, który umożliwia korzystanie w telefonie z archiwów w formacie .zip. Wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób przesyłających większe załączniki bezpośrednio z telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zip Manager Pro for Series 80 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ