Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Y-Browser 1.0 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Jukka Silvennoinen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 328 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2173

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Y-Browser 1.0 (S60 3rd) - Mobile

Y-Browser to aplikacja na Symbian OS trzeciej generacji, która jest synonimem prostego i funkcjonalnego menadżera plików. Aplikacja zajmuje nie wiele miejsca i nie obciąża znacznie telefonu co w efekcie sprzyja szybkiemu i wygodnemu wyszukaniu plików jakie nas interesują. Y-Browser daje dostęp do całej pamięci telefonu, a więc i pamięci w której zostały umieszczone pliki systemowe. Wystarczy wskazać konkretny dysk w telefonie a następnie rozwijać kolejne gałęzie podfolderów. Opisywana wersja Y-Browser posiada licencję freeware zatem możemy z niej korzystać bez żadnych ograniczeń. Menu Y-Browser nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz skorzystać z możliwości programu Y-Browser kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz także inne przydatne aplikacje. Zapraszamy

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Manager plików, programów

 • Handy Taskman for Series 60 2nd Edition FP2

  Handy Taskman na Symbian OS to rozbudowany manager zadań do zarządzania pamięcią oraz procesami w telefonie. Handy Taskman na telefon umożliwia przełączanie się pomiędzy uruchomionymi aplikacjami oraz zamykanie ich.

 • Phone PointUI 1.0.08 QVGA/WQVGA

  Phone PointUI jest aplikacją, która przed użytkownikiem Windows Mobile otwiera nowy interfejs wizualny i funkcjonalny telefonu.

 • Fizz Monitor 3.2 PPC

  Kolejny przydatny a dla wielu może nawet i niezbędny program Fizz Monitor pod system Windows Mobile stanowi zbiór wszystkich potrzebnych narzędzie systemowych w jednym miejscu.

 • tMan 0.9.10

  Aplikacja tMan pracująca pod Windows Mobile stanowi kolejne rozwiązanie z dziedziny porządkowania i organizacji działania systemu urządzenia mobilnego.

 • FreeUnRAR 1.01 (Symbian S60 3rd)

  FreeUnRAR to prosty i funkcjonalny programik pozwalający na rozpakowanie plików zapisanych w formatach *.rar. Ta użyteczna aplikacja pracuje pod kontrolą systemów Symbian OS zarówno 3rd edition jak i 5th edition.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Y-Browser 1.0 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ