Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

X-plore 1.45 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 19.05.2010
Rozmiar: 373 kb
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition, Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 658

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis X-plore 1.45 - Mobile

               X-plore to popularny i ceniony menadżer plików teraz również i na systemy Windows Mobile. Aplikacja pozwala na przeprowadzanie wielu czynności na plikach i folderach, począwszy od tych najprostszych kopiowania i wycinania do bardziej złożonych jak odtwarzanie multimediów czy przesyłanie plików przez Bluetooth.

Bardzo prosty i nie wiele zajmujący program z pewnością zainteresuje jeszcze wielu użytkowników. Pliki wyświetlone są w formie drzewa z plusikami po lewej stronie natomiast u góry program zawsze wyświetla lokalizację w jakiej obecnie się znajdujemy. Narzędzie jest wersją Shareware'ową zatem korzystanie z X-plore całkowicie za free bez wykupienia odpowiedniej licencji nie jest możliwe. Menu programu X-plore nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz wypróbować narzędzie X-plore użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz także wiele innych praktyczynych programów.


Podobne Manager plików, programów

 • Psiloc Extended File Manager 2.10

  Extended File Manager na Symbian OS pozwala sprawować pełna kontrolę nad wszystkim co zostało wgrane do telefonu.

 • Handy Taskman for Series 60 1st Edition FP3

  Handy Taskman na Symbian OS to rozbudowany manager zadań do zarządzania pamięcią oraz procesami w telefonie. Handy Taskman na telefon umożliwia przełączanie się pomiędzy uruchomionymi aplikacjami oraz zamykanie ich.

 • Task Switcher 1.5 (Windows Mobile 6)

  Narzędzie Task Switcher dla Windows Mobile to kolejny przydatny manager zadań w środowisku mobilnych okienek. Aplikacja w prosty i przyjazny dla użytkownika sposób umożliwia obsługę procesów zachodzących w systemie, m.in. pozwala na pokazanie działających aktualnie programów, wystarczy jedno kliknięcie aby przełączyć się pomiędzy różnymi aplikacjami.

 • Mobile Registry Editor 1.11

  Mobile Registry Editor jak sama nazwa wskazuje jest narzędziem zaprojektowanym do modernizowania wpisów w rejestrze systemu Windows Mobile.

 • FingerFolderer

  FingerFolderer to narzędzie stworzone na Windows Mobile, umożliwiające swojemu użytkownikowi tworzyć wirtualne przyciski jako skróty do ulubionych folderów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: X-plore 1.45 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ