Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

X-plore 1.12 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 5028

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis X-plore 1.12 - Mobile

             X-plore to niewielki i bardzo prosty menadżer plików stworzony na systemy Symbian OS trzeciej generacji.

Mimo faktu, że program nie wiele zajmuje i jest banalny w obsłudze oferuje sporo przydatnych i ciekawych opcji. Umożliwia edycję plików, sprawdzanie właściwości i rozszerzeń a co najważniejsze pozwala ukazać pełną listę dysków znajdujących się w telefonie czego standardowy menadżer plików w Nokii nie potrafi. Dzięki niemu zdobędziemy dostęp do plików systemów. Menu programu X-plore jest całkowicie po Polsku zatem korzystanie z niego będzie jeszcze przyjemniejsze. Udostępniona wersją jest na licencji Shareware dlatego jeżeli chcesz korzystać z pełnych możliwości programu X-plore i za free należy wykupić licencję. Ściągnij program X-plore już teraz klikając download i za darmo pobierając plik instalacyjny. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz także inne przydatne aplikacje. Zapraszamy

Podobne Manager plików, programów

 • Best FileMan version 1.00 UIQ

  Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.

 • Total Commander 2.5 (Smartphone)

  Legendarna aplikacja pod nazwą Total Commander powraca do nas z powrotem , tym razem w postaci wersji kompatybilnej dla środowiska mobilnych okienek. Producent zaoferował program wzbogacony o kilka dodatkowych opcji.

 • Super Launcher Lite 1.7

  Super Launcher Lite to nowa aplikacja, która pozwoli ci znacznie sprawniej poruszać się po systemie Android.

 • Aptoide Installer 2.5.1

  Aptoide to ciekawa aplikacja na platformy Android, która pozwala użytkownikowi instalować wiele aplikacji spakowanych w specjalnych plikach instalacyjnych.

 • Best TaskMan version 2.01 S60 3rd edition

  Dzięki aplikacji Best TaskMan na platformy Symbian OS mamy znacznie większą i bardziej szczegółową kontrolę nad uruchomionymi programami i zdaniami w systemie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: X-plore 1.12 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ