Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Swiss Manager Pro 2.10 (UIQ3) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: CellPhoneSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 206 kB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 874

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Swiss Manager Pro 2.10 (UIQ3) - Mobile

         Swiss Manager Pro to narzędzie do zarządzania plikami i procesami w telefonie pracującym pod kontrolą systemy Symbian OS.

Program można traktować jako wszechstronne narzędzie wspomagające zarządzanie telefonem, bowiem wyposażono go w menadżer plików, podgląd stanu bieżących procesów, zainstalowanych programów w telefonie itd. Ta wersja programu w trybie PRO jest bardzie bogato wyposażona niż wersja normalna. Warto dodać, że Producent udostępnił tylko próbną wersję aplikacji, zatem jeżeli chcesz korzystać z Swiss Manager Pro całkowicie za free i bez ograniczeń, jest niezbędne aby wykupić ważną licencję. Pobierz Swiss Manager Pro już teraz klikając download i za darmo ściągając plik instalacyjny. Polecamy także inne ciekawe programy z kategorii Manager plików, programów w dziale Akcesoria i Dodatki

Podobne Manager plików, programów

 • FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 1st edition)

  FExplorer to praktyczny i dla wielu niezbędny program do zarządzania plikami w telefonie działającym pod kontrolą systemy Symbian.

 • Y-Browser 1.0 (S60 3rd)

  Y-Browser to aplikacja na Symbian OS trzeciej generacji, która jest synonimem prostego i funkcjonalnego menadżera plików.

 • Cute Keys 2.0

  Cute Keys to rewelacyjna aplikacja stworzona na potrzeby szybkiego dostępu do interesujących nas programów na Symbian OS. Ten prosty program pozwala na tworzenie praktycznych skrótów klawiaturowych, nie dostępnych w fabrycznym oprogramowaniu.

 • Nokia Diagnostics S60 3rd edition Future pack2

  Nokia Diagnostics to całkiem nowa aplikacja, która umożliwi nam dokładną diagnostykę naszego telefonu. Nokia Beta Labs wprowadzając swój program diagnostyczny ułatwia użytkownikowi obsługę telefonu oraz co najważniejsze rozwiązywanie problemów.

 • AndExplorer 1.9

  AndExplorer jest synonimem funkcjonalnej i rozbudowanej aplikacji służącej jako menadżer plików na platformy Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Swiss Manager Pro 2.10 (UIQ3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ