Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Swiss Manager Pro 1.00 (UIQ2) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: CellPhoneSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 103 kB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 449

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Swiss Manager Pro 1.00 (UIQ2) - Mobile

         Swiss Manager Pro to narzędzie do zarządzania plikami i procesami w telefonie pracującym pod kontrolą systemy Symbian OS.

Program można traktować jako wszechstronne narzędzie wspomagające zarządzanie telefonem, bowiem wyposażono go w menadżer plików, podgląd stanu bieżących procesów, zainstalowanych programów w telefonie itd. Ta wersja programu w trybie PRO jest bardzie bogato wyposażona niż wersja normalna. Warto dodać, że Producent udostępnił tylko próbną wersję aplikacji, zatem jeżeli chcesz korzystać z Swiss Manager Pro całkowicie za free i bez ograniczeń, jest niezbędne aby wykupić ważną licencję. Pobierz Swiss Manager Pro już teraz klikając download i za darmo ściągając plik instalacyjny. Polecamy także inne ciekawe programy z kategorii Manager plików, programów w dziale Akcesoria i Dodatki

Podobne Manager plików, programów

 • Best TaskMan version 1.00 Windows Mobile

  Menadżer zadań dla urządzeń mobilnych. Aplikacja pozwala kontrolować stan i zużycie pamięci, oraz wszystkie uruchomione procesy.

 • Task Switcher 1.5 (Windows Mobile 2003)

  Narzędzie Task Switcher dla Windows Mobile to kolejny przydatny manager zadań w środowisku mobilnych okienek. Aplikacja w prosty i przyjazny dla użytkownika sposób umożliwia obsługę procesów zachodzących w systemie, m.in. pozwala na pokazanie działających aktualnie programów, wystarczy jedno kliknięcie aby przełączyć się pomiędzy różnymi aplikacjami.

 • Gemini App Manager 1.8.3

  Rozbudowana, praktyczna i szybka aplikacja do zarządzania twoimi programami w telefonie.

 • Magic Button 2.1 build 70912

  Magic Button to aplikacja bardzo ceniona przez użytkowników Windows Mobile aczkolwiek mało popularna. Program spełnia się doskonale jako menadżer zadań w naszych Pocket PC i wielu użytkowników twierdzi, że to narzędzie powinno być w standardowym wyposażeniu systemów Windows Mobile.

 • Pocket Mechanic Professional 2.99 for WM 6.0

  Pocket Mechanic Professional na Windows Mobile to aplikacja służąca do organizacji pracy całego systemu w kwestii wydajności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Swiss Manager Pro 1.00 (UIQ2) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ