Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Swiss Manager Free 1.70 (UIQ3) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: CellPhoneSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 88 kB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 1048

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Swiss Manager Free 1.70 (UIQ3) - Mobile

         Swiss Manager Pro to narzędzie do zarządzania plikami i procesami w telefonie pracującym pod kontrolą systemy Symbian OS.

Program można traktować jako wszechstronne narzędzie wspomagające zarządzanie telefonem, bowiem wyposażono go w menadżer plików, podgląd stanu bieżących procesów, zainstalowanych programów w telefonie itd. Ta wersja programu w trybie PRO jest bardzie bogato wyposażona niż wersja normalna. Warto dodać, że Producent udostępnił tylko próbną wersję aplikacji, zatem jeżeli chcesz korzystać z Swiss Manager Pro całkowicie za free i bez ograniczeń, jest niezbędne aby wykupić ważną licencję. Pobierz Swiss Manager Pro już teraz klikając download i za darmo ściągając plik instalacyjny. Polecamy także inne ciekawe programy z kategorii Manager plików, programów w dziale Akcesoria i Dodatki

Podobne Manager plików, programów

 • FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 2nd edition)

  FExplorer to praktyczny i dla wielu niezbędny program do zarządzania plikami w telefonie działającym pod kontrolą systemy Symbian.

 • Nokia Diagnostics S60 3rd edition Future pack2

  Nokia Diagnostics to całkiem nowa aplikacja, która umożliwi nam dokładną diagnostykę naszego telefonu. Nokia Beta Labs wprowadzając swój program diagnostyczny ułatwia użytkownikowi obsługę telefonu oraz co najważniejsze rozwiązywanie problemów.

 • AE Button Plus 2.6.1 Pocket PC

  AE Button Plus to proste narzędzie, które pozwala na zmianę funkcji pewnych klawiszy, które pierwotnie są przypisane na stałe do określonych funkcji urządzenia.

 • DotFred Task Manager v3.3 (WM 5.0)

  DotFred Task Manager to skuteczny i udostępniony za darmo menadżer zadań na systemy Windows Mobile.

 • re/START 1.0 WM

  re/START to kolejna z serii aplikacja pozwalająca na łatwą konfigurację menu Start systemu Windows Mobile do własnych indywidualnych potrzeb.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Swiss Manager Free 1.70 (UIQ3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ