Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Extended File Manager 2.10 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 271 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 880

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Extended File Manager 2.10 - Mobile

              Extended File Manager na Symbian OS pozwala sprawować pełna kontrolę nad wszystkim co zostało wgrane do telefonu. 

W Extended File Manager podstawowe funkcje na telefon obejmują przeszukiwanie (również pamięci ROM), kopiowanie, usuwanie, wklejanie, zmiana nazwy plików, wysyłanie (podczerwień, Bluetooth, MMS, poczty elektroniczna) oraz również plików systemowych. Dodatkowo Extended File Manager na urządzenia mobilne pozwala na otwieranie plików, uruchamianie aplikacji, odtwarzanie plików audio, pokazywanie właściwości, szczegółowych informacji na temat plików, folderów i pamięci oraz zmianę ich atrybutów.

Co więcej aplikacja Extended File Manager jako pełna wersja dysponuje zaawansowanymi opcjami, których nie oferują inne programy tego typu. W Extended File Manager dla mobile bezpieczne wyczyszczenie folderów plików tymczasowych nie jest już problemem. Dzięki Extended File Manager portable użytkownik wyszukuje pliki za pomocą niezwykle zaawansowanych kryteriów takich jak rozmiar, typ czy właściwości. Extended File Manager jest całkowicie po Polsku.

Producent udostępnia wersję próbną, dlatego jeżeli chcesz korzystać z Extended File Manager za free po okresie Trialowym należy wykupić niezbędną licencję. Pobierz już teraz Extended File Manager klikając download i za darmo ściągając plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów z kategorii Menadżer plików, programów.

Kompatybilne modele:
::::::: Symbian S60v1
Nokia N-Gage, 3660, 3620, 3600, 3650, 7650
Sendo X, Siemens SX1

::::::: Symbian S60v2
Nokia N70, 6682, N90, 6680, 3230, 6681, 6670,
6260, 6630, 6620, 7610, 6600, Panasonic X700,
X800

:::::: Poradnik instalacji ::::::
Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)
Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych
Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.
Podobne Manager plików, programów

 • Swiss Manager Pro 1.00 (UIQ2)

  Swiss Manager Pro to narzędzie do zarządzania plikami i procesami w telefonie pracującym pod kontrolą systemy Symbian OS.

 • FilesDecrypter

  FilesDecrypter można traktować jako prostą przeglądarkę plików na Windows Mobile. Program stworzony przez znanego autora Vincenta Collure pozwala ponadto na dodawanie szyfrowania do każdego z plików.

 • FreeUnRAR 1.01 (Symbian S60 3rd)

  FreeUnRAR to prosty i funkcjonalny programik pozwalający na rozpakowanie plików zapisanych w formatach *.rar. Ta użyteczna aplikacja pracuje pod kontrolą systemów Symbian OS zarówno 3rd edition jak i 5th edition.

 • FExplorer 1.18 beta (Symbian S60 2nd edition)

  FExplorer to praktyczny i dla wielu niezbędny program do zarządzania plikami w telefonie działającym pod kontrolą systemy Symbian.

 • AndSMB 1.5

  AndSMB jest sieciowym menadżerem plików dzięki, któremu na telefonach z systemem Android możemy łączyć się z serwerem Samba w systemie Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Extended File Manager 2.10 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ