Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Power Boot Symbian S60 2nd Edition - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Wireless Labs Technologies
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 27 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 546

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Power Boot Symbian S60 2nd Edition - Mobile

               Power Boot to kompleksowy manager autostartu dla telefonów z systemem Symbian.

Ta prosta aplikacja pozwala na dodawanie aplikacji, do listy programów jakie mają się uruchomić podczas włączania telefonu. Dzięki temu np. program do pobierania plików w telefonie czy zewnętrzny menadżer kontrolujący procesy bądź jakikolwiek inny program może uruchomić się automatycznie bez naszej ingerencji. Możemy dodawać, usuwać aplikację a także dodawać programy z aktualnie uruchomionych procesów, możemy również uśpić aplikację tak aby nie działała w tle. Power Boot jest wersją freeware zatem korzystać z niego można bez żadnych ograniczeń. Menu programu Power Boot nie jest po Polsku. Aby skorzystać z aplikacji Power Boot użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Menadżer plików, programów znajdziesz także wiele innych praktycznych aplikacji.

Podobne Manager plików, programów

 • Best TaskMan version 1.02 Series 80

  Dzięki aplikacji Best TaskMan na platformy Symbian OS mamy znacznie większą i bardziej szczegółową kontrolę nad uruchomionymi programami i zdaniami w systemie.

 • CompressUs 1.00 Smartphone

  CompressUs to automatyczne narzędzie służące do kompresji wielu formatów plików na urządzeniach wyposażonych w system Windows Mobile. Program bez interwencji użytkownika kompresuje pliki "w locie" oszczędzając sporo miejsca pamięci urządzenia.

 • Jbak Taskman 1.0 (S60 3st)

  Jbak Taskman na systemy Symbian OS to jedna z cenionych i zaawansowanych aplikacji do kompleksowego zarządzania telefonem.

 • AndMemory 1.2

  AndMemory to prosty w obsłudze i działaniu program służący do optymalizacji pracy systemu na zasadzie przydzielania potrzebnej pamięci. Dzięki AndMemory możemy ręcznie ustawić ilość przydzielanej danym procesom pamięci lub pozwolić aby program wykonywał to zadanie za nas automatycznie.

 • Advanced Task Killer 1.9.3

  Advanced Task Killer to znana aplikacja występująca pod skrótową nazwą ATK, doskonale sprawdza się jako menadżer procesów i aplikacji uruchomionych w tle na platformach Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Power Boot Symbian S60 2nd Edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ