Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia Diagnostics S60 5th edition - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Nokia Beta Labs
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.11.2010
Rozmiar: 314 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 480

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nokia Diagnostics S60 5th edition - Mobile

Nokia Diagnostics to całkiem nowa aplikacja, która umożliwi nam dokładną diagnostykę naszego telefonu. Nokia Beta Labs wprowadzając swój program diagnostyczny ułatwia użytkownikowi obsługę telefonu oraz co najważniejsze rozwiązywanie problemów. Testom możemy poddać zasięg sieci, łączenie się z internetem, ładowanie akumulatora oraz głośniki i mikrofon. Nokia Diagnostics działa z telefonami pracującymi pod kontrolą systemów Symbian zarówno piątej edycji jak i trzeciej. W przypadku problemów z konfiguracją ustawień bądź innych usterek w telefonie, Nokia Diagnostics może okazać się pomocną aplikacją. Producent udostępnia swój program całkowicie bezpłatnie.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Manager plików, programów

 • AndFTP 2.8

  AndFTP jest dość rozbudowanym klientem FTP/SFTP na platformy Android. Program pozwala na obsługę kilku serwerów FTP jednocześnie.

 • GoodWin 1.21

  Program GoodWin pod Windows Mobile jest kolejną propozycją uporządkowanego organizowania i monitorowania procesów systemowych. Aplikacja jest managerem zadań w naszym urządzeniu nieco wzbogaconym o różne dodatkowe funkcję.

 • Best TaskMan version 1.00 Windows Mobile

  Menadżer zadań dla urządzeń mobilnych. Aplikacja pozwala kontrolować stan i zużycie pamięci, oraz wszystkie uruchomione procesy.

 • OI File Manager 1.1.6

  OI File Manager to narzędzie wspomagające pracę na plikach w systemach Android.

 • HandyZIP 1.95 for Windows Mobile

  HandyZIP to program służący do pakowania i rozpakowywania archiwów *.zip na urządzeniach przenośnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nokia Diagnostics S60 5th edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ