Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KillMe 1.30 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Maocai Luo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.11.2008
Rozmiar: 32 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1649

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KillMe 1.30 - Mobile

           KillMe to aplikacja do zarządzania procesami w telefonach z systemem Symbian S60 trzeciej generacji.

Program pozwala na wyłączenie aktywnych procesów, mniej więcej coś na wzór ALT-CTRL -DEL jak w Windowsie. Dodatkowo aplikacja podaje informację o aktualnie uruchomionych procesach, pozwala wyłączyć wszystkie procesy używając opcji "Terminate All", przenieść do procesów chronionych bądź uruchomić opcję powodującą zamknięcie wszystkich procesów podczas autostartu.

Program prosty i przyjemny w obsłudze a może nam zaoszczędzić wiele nerwów związanych z zawieszaniem się aplikacji. W dodatku KillMe jest całkowicie za free. Menu aplikacji KillMe nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz skorzystać z KillMe użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Menadżer plików, programów znajdziesz także wiele innych praktycznych aplikacji.

Podobne Manager plików, programów

 • Resco Explorer 2010 8.0 (WM)

  Resco Explorer na Windows Mobile to jeden z najnowszych programów reprezentujących rozbudowane Menadżery plików. Resco Explorer na urządzenia mobilne z pośród innych menadżerów plików na rynku wyróżnia się kilkoma nowymi funkcjami.

 • Total Commander 2.5 (Smartphone)

  Legendarna aplikacja pod nazwą Total Commander powraca do nas z powrotem , tym razem w postaci wersji kompatybilnej dla środowiska mobilnych okienek. Producent zaoferował program wzbogacony o kilka dodatkowych opcji.

 • AndExplorer 1.9

  AndExplorer jest synonimem funkcjonalnej i rozbudowanej aplikacji służącej jako menadżer plików na platformy Android.

 • PocketToolman 2.26 build 36

  PocketToolman to proste i darmowe narzędzie dla systemów Windows Mobile w wersji 6.0 Professional pozwalające na ustawienie zaawansowanych funkcji systemowych całkowicie samodzielnie.

 • GDesk 0.26a (UIQ 3)

  GDesk to nakładka systemowa, która pozwala na dowolne dostosowanie wirtualnego pulpitu do potrzeb każdego użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KillMe 1.30 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ