Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jbak Taskman 1.0 (S60 3st) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Juriy Bakunin
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.11.2008
Rozmiar: 207 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2756

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Jbak Taskman 1.0 (S60 3st) - Mobile

                   Jbak Taskman na systemy Symbian OS to jedna z cenionych i zaawansowanych aplikacji do kompleksowego  zarządzania telefonem. Jbak Taskman na telefon umożliwia przełączanie się pomiędzy procesami (podobnie jak ALT+Tab w Windows) oraz zamykanie wybranych procesów np. gdy aplikacja się zawiesiła.

Jbak Taskman na urządzenia mobilne podaje także dane o ilości wolnej pamięci RAM, przestrzeni dyskowej w telefonie  oraz karcie pamięci. JbakTaskMan na mobile daje możliwość również tworzenia  list ulubionych programów oraz automatycznego uruchamiania wybranych aplikacji  po włączeniu aparatu. W nowej wersji Jbak Taskman portable, która oznaczona została symbolem 1.00  dodano nowe języki interfejsu a także skorygowano wcześniejsze błędy usprawniając tym samym działanie programu. Dobra wiadomość! Aplikacja Jbak Taskman jest całkowicie za free. To oznacza, że możesz korzystać z Jbak Taskman w trybie pełna wersja bez żadnych ograniczeń ani kosztów.

Niestety należy pamiętać, że program Jbak Taskman nie jest po Polsku. Pobierz Jbak Taskman już teraz klikając download i za darmo ściągając plik instalacyjny programu. Na naszej stronie w kategorii Manager plików, programów znajdziesz również wiele innych ciekawych narzędzi do zarządzania plikami.

Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v3
Nokia E71, E72, E55, E52, E75, 5730 XpressMusic,
6710 Navi, N86, 6720, E63, N79, E66, N85,
6210 Navi, 6650 fold, N78, N96, 6220, N81 8GB,
N95, N95 8GB, N81, E51, 6121, N77, 5700 XpressMusic,
6110, E90, E65, N93i, N75, 6290, 5500, E62, E50, N93, E61,
N80, E60, N71, E70, N92, 3250, N91


:::::: Poradnik instalacji ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.Podobne Manager plików, programów

 • NSysInfo 1.16 (S60 3rd edition)

  NSysInfo jest prostą a zarazem popularną aplikacją, która wyświetla wiele informacji na temat naszego telefonu. Ten nie wielki programik m.in. podpowie nam ile posiadamy jeszcze wolnej pamięci w telefonie, pokaże prędkość procesora jaki w nim drzemie czy wyświetli rozdzielczość ekranu w jakiej pracuje urządzenie.

 • S2U2 (Slide 2 Unlock 2) 2.04 (WM; VGA/QVGA)

  S2U2 to kolejny program producenta A_C S2 Applications stworzony z myślą o Użytkownikach potrzebujących szybko i wygodnie blokować i odblokowywać klawiaturę w swoich Smartfonach.

 • Best TaskMan version 1.00 UIQ

  Dzięki aplikacji Best TaskMan na platformy Symbian OS mamy znacznie większą i bardziej szczegółową kontrolę nad uruchomionymi programami i zdaniami w systemie.

 • Task Manager 3.0 (Windows Mobile 2003)

  Każdy z nas na pewno zdaje sobie sprawę, że nasze urządzenia na których często ląduje mnóstwo aplikacji wymagają koniecznie managera zadań które dobrze zorganizuje pracę systemu tak aby działał on stabilnie i bez błędów.

 • Mobile Registry Editor 1.11

  Mobile Registry Editor jak sama nazwa wskazuje jest narzędziem zaprojektowanym do modernizowania wpisów w rejestrze systemu Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jbak Taskman 1.0 (S60 3st) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ