Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jbak Taskman 1.0 (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Juriy Bakunin
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.11.2008
Rozmiar: 207 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 638

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Jbak Taskman 1.0 (S60 2nd) - Mobile

                   Jbak Taskman na systemy Symbian OS to jedna z cenionych i zaawansowanych aplikacji do kompleksowego  zarządzania telefonem. Jbak Taskman na telefon umożliwia przełączanie się pomiędzy procesami (podobnie jak ALT+Tab w Windows) oraz zamykanie wybranych procesów np. gdy aplikacja się zawiesiła.

Jbak Taskman na urządzenia mobilne podaje także dane o ilości wolnej pamięci RAM, przestrzeni dyskowej w telefonie  oraz karcie pamięci. JbakTaskMan na mobile daje możliwość również tworzenia  list ulubionych programów oraz automatycznego uruchamiania wybranych aplikacji  po włączeniu aparatu. W nowej wersji Jbak Taskman portable, która oznaczona została symbolem 1.00  dodano nowe języki interfejsu a także skorygowano wcześniejsze błędy usprawniając tym samym działanie programu. Dobra wiadomość! Aplikacja Jbak Taskman jest całkowicie za free. To oznacza, że możesz korzystać z Jbak Taskman w trybie pełna wersja bez żadnych ograniczeń ani kosztów.

Niestety należy pamiętać, że program Jbak Taskman nie jest po Polsku. Pobierz Jbak Taskman już teraz klikając download i za darmo ściągając plik instalacyjny programu. Na naszej stronie w kategorii Manager plików, programów znajdziesz również wiele innych ciekawych narzędzi do zarządzania plikami.

Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v2
Nokia N70, 6682, N90, 6680, 3230, 6681, 6670,
6260, 6630, 6620, 7610, 6600, Panasonic X700,
X800


:::::: Poradnik instalacji ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.Podobne Manager plików, programów

 • DeviceInfo 2.0 (Symbian S60 5th edition)

  DeviceInfo to prosty i funkcjonalny widget do telefonu pracującego pod kontrolą systemu Symbian S60 5th edition. Jak sama nazwa wskazuje umożliwia on sprawdzenie wielu parametrów i informacji o urządzeniu z jakiego korzystamy.

 • SysInfo for Android 2.1

  SysInfo to przydatne narzędzie pracujące pod kontrolą systemów Android, które pozwoli ci wyświetlić wszystkie najważniejsze informacje na temat twojego systemu.

 • Flash Format PPC 2002

  Flash Format to rozbudowana aplikacja, która pomoże nam w pełni zarządzać pamięcią w telefonie. Program podaje dokładne dane i statystyki na temat pamięci, informacje o nośnikach, wolnej przestrzeni/przestrzeni całkowitej, typy plików, klastry, cylindry, sektory itd. co więcej do tych informacji nie tylko mamy wgląd ale również możemy je odpowiednio personalizować.

 • Dropbox (Android) v1.1.2

  Dropbox to aplikacja na systemy Android coraz bardziej popularnej na PC wersji serwera plików on-line.

 • re/START 1.0 WM

  re/START to kolejna z serii aplikacja pozwalająca na łatwą konfigurację menu Start systemu Windows Mobile do własnych indywidualnych potrzeb.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jbak Taskman 1.0 (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ