Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jbak Taskman 1.0 (S60 1st) - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Juriy Bakunin
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.11.2008
Rozmiar: 207 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 588

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Jbak Taskman 1.0 (S60 1st) - Mobile

                   Jbak Taskman na systemy Symbian OS to jedna z cenionych i zaawansowanych aplikacji do kompleksowego  zarządzania telefonem. Jbak Taskman na telefon umożliwia przełączanie się pomiędzy procesami (podobnie jak ALT+Tab w Windows) oraz zamykanie wybranych procesów np. gdy aplikacja się zawiesiła.

Jbak Taskman na urządzenia mobilne podaje także dane o ilości wolnej pamięci RAM, przestrzeni dyskowej w telefonie  oraz karcie pamięci. JbakTaskMan na mobile daje możliwość również tworzenia  list ulubionych programów oraz automatycznego uruchamiania wybranych aplikacji  po włączeniu aparatu. W nowej wersji Jbak Taskman portable, która oznaczona została symbolem 1.00  dodano nowe języki interfejsu a także skorygowano wcześniejsze błędy usprawniając tym samym działanie programu. Dobra wiadomość! Aplikacja Jbak Taskman jest całkowicie za free. To oznacza, że możesz korzystać z Jbak Taskman w trybie pełna wersja bez żadnych ograniczeń ani kosztów.

Niestety należy pamiętać, że program Jbak Taskman nie jest po Polsku. Pobierz Jbak Taskman już teraz klikając download i za darmo ściągając plik instalacyjny programu. Na naszej stronie w kategorii Manager plików, programów znajdziesz również wiele innych ciekawych narzędzi do zarządzania plikami.

Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v1
Nokia N-Gage, 3660, 3620, 3600, 3650, 7650
Sendo X, Siemens SX1


:::::: Poradnik instalacji ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.Podobne Manager plików, programów

 • Best FileMan version 1.00 Series 90

  Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.

 • File Expert 3.2.3

  File Expert to funkcjonalne i rozbudowane oprogramowanie, które łączy w sobie funkcje takie jak: menadżer plików, program do przesyłania plików przez WiFi, menadżer transferu plików przez WEB oraz FTP oraz menadżer aplikacji.

 • X-plore 1.45

  X-plore to popularny i ceniony menadżer plików teraz również i na systemy Windows Mobile. Aplikacja pozwala na przeprowadzanie wielu czynności na plikach i folderach, począwszy od tych najprostszych kopiowania i wycinania do bardziej złożonych jak odtwarzanie multimediów czy przesyłanie plików przez Bluetooth.

 • Handy Zip for Series 60 2nd Edition FP3

  Handy Zip to program, który umożliwia korzystanie w telefonie z archiwów w formacie .zip. Wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób przesyłających większe załączniki bezpośrednio z telefonu.

 • Phone PointUI 1.0.08 VGA/WVGA

  Phone PointUI jest aplikacją, która przed użytkownikiem Windows Mobile otwiera nowy interfejs wizualny i funkcjonalny telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jbak Taskman 1.0 (S60 1st) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ