Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Zip for Series 60 3rd Edition - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Epocware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 252 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 902

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Zip for Series 60 3rd Edition - Mobile

               Handy Zip to program, który umożliwia korzystanie w telefonie z archiwów w formacie .zip. Wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób przesyłających większe załączniki bezpośrednio z telefonu.

Można tworzyć archiwa z określeniem stopnia kompresji jaka nas interesuje. Spakowane pliki znacznie łatwiej skatalogować w telefonie, dodatkową korzyścią jest fakt, że archiwa zajmują mniej miejsca. Producent Epocware udostępnił tylko wersją trial, której możemy korzystać przez 14 dni, po tym okresie aby nadal korzystać z  Handy Zip za free należy wykupić niezbędną licencję. Jak się okazuje menu  Handy Zip po Polsku nie jest dostępne. Jeżeli chcesz skorzystać z  Handy Zip użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny na telefon. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz także inne przydatne aplikacje. Zapraszamy

Podobne Manager plików, programów

 • AndRootFile 4.1

  AndRootFile jest synonimem funkcjonalnej i rozbudowanej aplikacji służącej jako menadżer plików na platformy Android.

 • AndMemory 1.2

  AndMemory to prosty w obsłudze i działaniu program służący do optymalizacji pracy systemu na zasadzie przydzielania potrzebnej pamięci. Dzięki AndMemory możemy ręcznie ustawić ilość przydzielanej danym procesom pamięci lub pozwolić aby program wykonywał to zadanie za nas automatycznie.

 • Best TaskMan version 1.02 Series 80

  Dzięki aplikacji Best TaskMan na platformy Symbian OS mamy znacznie większą i bardziej szczegółową kontrolę nad uruchomionymi programami i zdaniami w systemie.

 • DotFred Task Manager v3.3 (WM 5.0)

  DotFred Task Manager to skuteczny i udostępniony za darmo menadżer zadań na systemy Windows Mobile.

 • HandyZIP 1.95 for Windows Mobile

  HandyZIP to program służący do pakowania i rozpakowywania archiwów *.zip na urządzeniach przenośnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Zip for Series 60 3rd Edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ