Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Zip for Series 60 2nd Edition FP3 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Epocware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 217 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 477

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Zip for Series 60 2nd Edition FP3 - Mobile

               Handy Zip to program, który umożliwia korzystanie w telefonie z archiwów w formacie .zip. Wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób przesyłających większe załączniki bezpośrednio z telefonu.

Można tworzyć archiwa z określeniem stopnia kompresji jaka nas interesuje. Spakowane pliki znacznie łatwiej skatalogować w telefonie, dodatkową korzyścią jest fakt, że archiwa zajmują mniej miejsca. Producent Epocware udostępnił tylko wersją trial, której możemy korzystać przez 14dni, po tym okresie aby nadal korzystać z  Handy Zip za free należy wykupić niezbędną licencję. Jak się okazuje menu  Handy Zip po Polsku nie jest dostępne. Jeżeli chcesz skorzystać z  Handy Zip użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny na telefon. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz także inne przydatne aplikacje. Zapraszamy

Podobne Manager plików, programów

 • Pocket Mechanic Professional 2.99 for WM 2003

  Pocket Mechanic Professional na Windows Mobile to aplikacja służąca do organizacji pracy całego systemu w kwestii wydajności.

 • Best FileMan version 1.00 Series 90

  Best FileMan to praktyczna i dla wielu osób niezbędna aplikacja pozwalająca zarządzać wszystkimi plikami znajdującymi się zarówno w pamięci telefonu jak i w pamięci masowej.

 • DTSysView Pro 5.0.256.2

  DTSysView to prosta aplikacja dostępna na platformy Windows Mobile dzięki której użytkownik ma możliwość podglądu jakie aplikacje są aktualnie uruchomione w systemie.

 • HandyZIP 1.95 for Windows Mobile

  HandyZIP to program służący do pakowania i rozpakowywania archiwów *.zip na urządzeniach przenośnych.

 • X file Manager 2.0

  X file Manager na platformę Android to łatwy w obsłudze i funkcjonalny menadżer plików. Z powodzeniem może zastąpić oryginalny menadżer plików, taki który możemy znaleźć standardowo w systemie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Zip for Series 60 2nd Edition FP3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ