Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Zip for Series 60 2nd Edition FP2 - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: Epocware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 215 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 298

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Zip for Series 60 2nd Edition FP2 - Mobile

               Handy Zip to program, który umożliwia korzystanie w telefonie z archiwów w formacie .zip. Wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób przesyłających większe załączniki bezpośrednio z telefonu.

Można tworzyć archiwa z określeniem stopnia kompresji jaka nas interesuje. Spakowane pliki znacznie łatwiej skatalogować w telefonie, dodatkową korzyścią jest fakt, że archiwa zajmują mniej miejsca. Producent Epocware udostępnił tylko wersją trial, której możemy korzystać przez 14dni, po tym okresie aby nadal korzystać z  Handy Zip za free należy wykupić niezbędną licencję. Jak się okazuje menu  Handy Zip po Polsku nie jest dostępne. Jeżeli chcesz skorzystać z  Handy Zip użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny na telefon. W kategorii Manager plików, programów znajdziesz także inne przydatne aplikacje. Zapraszamy

Podobne Manager plików, programów

 • Task Switcher 1.5 (Windows Mobile 5.0)

  Narzędzie Task Switcher dla Windows Mobile to kolejny przydatny manager zadań w środowisku mobilnych okienek. Aplikacja w prosty i przyjazny dla użytkownika sposób umożliwia obsługę procesów zachodzących w systemie, m.in. pozwala na pokazanie działających aktualnie programów, wystarczy jedno kliknięcie aby przełączyć się pomiędzy różnymi aplikacjami.

 • StorageTools 2.2 WM

  StorageTools to rozbudowany program do obsługi kart pamięci w telefonach z systemem Windows Mobile.

 • Active Apps 1.2.3

  Active Apps to praktyczna aplikacja pozwalająca monitorować wszystkie procesy uruchomione w systemie w tle, które są niepotrzebne a co za tym idzie - zabierają cenne zasoby pamięci oraz energii w naszym urządzeniu.

 • AndFTP 2.8

  AndFTP jest dość rozbudowanym klientem FTP/SFTP na platformy Android. Program pozwala na obsługę kilku serwerów FTP jednocześnie.

 • Total Commander 2.5 (Smartphone)

  Legendarna aplikacja pod nazwą Total Commander powraca do nas z powrotem , tym razem w postaci wersji kompatybilnej dla środowiska mobilnych okienek. Producent zaoferował program wzbogacony o kilka dodatkowych opcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Zip for Series 60 2nd Edition FP2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ